Jakie serie LEGO dla dziewczynek?

Artykuł powstał dzięki współpracy i zaangażowaniu sklepu z zabawkami: https://www.krolestwodzieci.pl/

Wbrew wszelkim opiniom klocki lego nie są zarezerwowane wyłącznie dla chłopców. Odpowiednie serie mogą okazać się również wspaniałym prezentem dla dziewczynek w różnym wieku. Klocki lego dla dziewczynek to wspaniały upominek, który sprawdzi się praktycznie na każdą okazję. Można je podarować pod choinkę, na Dzień Dziecka albo jako prezent urodzinowy. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jaki zestaw klocków dedykowany jest płci pięknej.

Najpopularniejsze serie dla dziewczynek

Jeszcze kilka lat temu marka LEGO oferowała przede wszystkim uniwersalne zestawy klocków, które przeznaczone były zarówno dla chłopców, jak i również dla dziewczynek. W dzisiejszych czasach sytuacja ta zmieniła się o 180 stopni. Wchodząc do sklepu z zabawkami albo przeglądając sklepy internetowe bardzo szybko zauważymy, że klocki LEGO podzielone zostały na bardzo wiele różnorodnych kategorii. Od 2012 roku jeżeli chodzi o klocki lego dla dziewczynek  to zdecydowanie największą popularnością cieszy się seria LEGO Friends. Kwieciste, różowe zestawy klocków przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającej dziewczynce.

LEGO Disney Princess

Bardzo dużą popularnością cieszą się także klocki z serii LEGO Disney Princess. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla fanek bajek Disneya, których z pewnością nie brakuje. Poszczególne zestawy klocków pozwalają przenieść się w cudowny, bajkowy świat. W chwili obecnej największą popularnością cieszą się oczywiście klocki z bajki Kraina Lodu, która w ostatnim czasie odniosła prawdziwy sukces i zdobyła wiele zagorzałych fanek na całym świecie. Lodowy zamek księżniczki Elsy jest wymarzonym prezentem pod choinkę. W ofercie LEGO z serii Disney Princess znajdziemy również specjalne zestawy nawiązujące do Małej Syrenki, Kopciuszka, czy Alladyna.

LEGO Architecture

Nieco starszym dziewczynkom do gustu przypadną klocki z serii LEGO Architecture. Odtwarzanie z klocków miniaturowych wersji najpopularniejszych budowli świata może okazać się wspaniałą przygodą na długie godziny.

Wszystkie wyżej wymienione serie klocków lego dla dziewczynek znajdą Państwo w sklepie internetowym KrólestwoDzieci.pl/13-lego

Serdecznie Zapraszamy na zakupy!