Przeżyć więcej – wycieczki fakultatywne na Dominikanie

Veni, vidi, vici – powiedział Cezar, podkreślając szybkość swojego triumfu. Jak bardzo jego przybyłem-zobaczyłem-zwyciężyłem pasuje do naszych czasów, w których wszystko wydaje się takie szybkie, dynamiczne i łatwe! Współczesny turysta, który wyjechał na wakacje, może z takim pewnym znudzeniem w stylu Cezara powiedzieć: przybyłem, zobaczyłem i co dalej?

Przeżycia

Przybyłem, zobaczyłem, przeżyłem – jeśli tak pomyślimy o wakacyjnym wyjeździe, nabiera on zupełnie nowego znaczenia. Staje się ciekawy, a nawet fascynujący. Nie tylko wypoczynek i widoki są ważne, ale przeżycia!

Doznawanie świata

Człowiek współczesny, który wszystko robi dużo szybciej niż kiedykolwiek w dziejach, paradoksalnie na nic nie ma czasu. Przede wszystkim – nie ma czasu na to, żeby cieszyć się życiem i doznawać świata, poznawać jego niezaprzeczalne uroki i odkrywać tajemnice. Kulturowe przyspieszenie wcale nie przyniosło nam przyjemnej lekkości bytu.

Nie mamy czasu

Nie mamy czasu, żeby robić rzeczy niestandardowe, niecodzienne, takie trochę nie z naszej bajki. A przecież tak przyjemnie jest czasem oderwać się od tego, co znane i oswojone aż do znudzenia. Tymczasem my chcemy znaleźć się w zupełnie innym świecie! Umożliwią nam to wycieczki fakultatywne na Dominikanie. Te dodatkowe wyjazdy i atrakcje, przeznaczone są dla turystów przebywających na pięknej Dominikanie i pragnących doznań nie z tego świata. Pływanie z delfinami, nurkowanie, loty helikopterem, ekstremalna jazda po buszu – te dodatkowe atrakcje proponuje się na Dominikanie.