3 pomysły na oryginalny upominek dla nowożeńców

3 pomysły na oryginalny upominek dla nowożeńców

0

Wesele to idealny moment na to, aby się dobrze bawić, spotkać z rodziną oraz przyjaciółmi, jak również potańczyć. Dla wielu z nas bycie na weselu to szansa na szampańską zabawę do białego rana, do której jednak musimy się odpowiednio przygotować. Nie możemy również zapomnieć o tym, że dla pary młodej trzeba przygotować prezent. Prezent ślubny na pewno musi być przemyślany, dopasowany do potrzeb, zapadający w pamięć.

 

Prezent ślubny zdecydowanie warto przygotować wcześniej

 

Wybierając się na wesele kogoś z przyjaciół, albo kogoś z rodziny, nie możemy zapomnieć o prezencie na nową drogę życia. Bardzo często zdarza się, że to państwo młodzi przygotowują dla gości listę prezentów, aby uniknąć nieporozumień i kupowania rzeczy, które nie będą przydatne.

Drugim sposobem jest oczywiście brak spisywania prezentów na listę oraz postawienie na dowolność. Prezent ślubny na pewno warto kupić wcześniej, dzięki temu unikniemy niepotrzebnego stresu, będziemy wiedzieć, że będzie przemyślany, że przyjdzie na czas.

 

Co można dać jako prezent ślubny? Warto postawić na coś oryginalnego

 

Coraz więcej osób odchodzi od typowych pomysłów, jak sprzęt AGD, który można wykorzystać w kuchni. Obecne trendy to kupowanie produktów ekologicznych, bardzo praktycznych, rękodzieła, wykonywanych na indywidualne zamówienie, spersonalizowanych.

Pierwszym prezentem może być ręcznie zdobiona porcelana. To prawdziwy hit, który na pewno się spodoba i sprawi, że para młoda na długo prezent zapamięta. Możemy wybrać zestaw kubków, dzbanki z filiżankami, mlecznik, cukiernicę, albo cały komplet zastawy. Wszystko można oczywiście spersonalizować, umieszczając na przykład imiona męża i żony, datę ślubu. Porcelana to pamiątka, dekoracja, produkt oryginalny oraz ponadczasowy.

 

Co jeszcze na prezent ślubny?

 

Pomysłów na nietypowy oraz oryginalny prezent ślubny może być bardzo dużo. Jeżeli państwo młodzi kochają taniec, bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykupienie kursu tańca, w profesjonalnej szkole. Dzięki temu państwo młodzi aktywnie spędzą czas, będą mieli okazję, aby zrobić coś ciekawego, jeszcze bardziej zacieśnić relację.

Dobrym rozwiązaniem jest voucher, który będzie uprawniał do skorzystania z określonego rodzaju usług. Warto wybrać taki obszar, w którym nowożeńcy będą się czuć dobrze lub ewentualnie taki, który sprawi, że będą mogli zrobić coś nowego. Wizyta w salonie spa, masażu, skok ze spadochronu, lot paralotnią lub odwiedzenie atrakcji turystycznej – możliwości jest naprawdę wiele.