Czy warto zostać konsultantką Avon?

Czy warto zostać konsultantką Avon?

0

Lubisz pomagać ludziom? Chciałabyś coś zrobić dla innych, pomóc im, ale nie masz na to czasu? A może sama potrzebujesz trochę pieniędzy? A co gdybyś mogła robić jedno i drugie? Poprawić życie innych ludzi i jednocześnie zarobić? A to wszystko bez szefa stojącego nad Twoją głową, ciasnego biura i stresów związanych z pracą etatową?

Popularność Avon kiedyś i dziś

Firma Avon była bardzo popularna na w latach 90. i na przełomie wieków, jednak ta marka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa! Wciąż możesz obserwować na ulicach rzesze kobiet i mężczyzn, którzy dzięki Avon wyglądają i czują się świetnie. Należą do nich nie tylko regularni klienci i klientki, ale również konsultantki Avon, które promują piękno i wprawiają innych ludzi w dobry nastrój. Avon odważnym krokiem weszło w nową erę technologiczną. Firma ma konto na Facebooku, Instagramie, YouTubie – jest wszędzie tam, gdzie jej klienci i konsultantki. Te media stały się przy okazji kanałami sprzedaży – już nie trzeba spotykać się osobiście, aby zamówić coś z katalogu.
Jeśli lubisz dobrze wyglądać, zachwycać innych nowym aromatem perfum, olśniewać makijażem, zbierać komplementy, a przy tym lubisz ludzi – Avon jest dla Ciebie! Wystarczy, że masz grono znajomych i rodziny, a oni mają swoich znajomych i rodziny i możesz na tym zbudować stabilny biznes oraz wspomóc swój budżet.

Czy praca z Avon jest dla mnie?

Może sądzisz, że nie masz wystarczająco dużo czasu? Jako konsultantka Avon to Ty ustalasz, ile czasu przeznaczysz na pracę. Może to być tylko godzina od czasu do czasu, kiedy zaprosisz sąsiadkę w czasie drzemki Twojego dziecka. Może to być ladies night, podczas którego zaprezentujesz swoim koleżankom ze studiów najnowsze produkty i nauczysz je, jak zrobić make-up, którego nie widać. A może to zajęcie spodoba Ci się na tyle, że stanie się Twoim głównym źródłem utrzymania? Wiele konsultantek zajmuje się wyłącznie tym i już dawno przestały pracować w rytmie 8:00-16:00.
Mało jest takich prac, gdzie możesz pracować, kiedy chcesz, jak chcesz i jak długo chcesz. Jako konsultantka Avon masz tę wolność. To od Ciebie zależy, ile zarobisz i ilu ludziom poprawisz humor. Nie potrzebuję Twojego CV, nieważne co robiłaś wcześniej, czy w ogóle coś robiłaś albo ile masz lat. W Avon liczy się Twoja chęć działania i miłość do piękna, którą chcesz się dzielić z innymi ludźmi.
Tylko jak zostać konsultantką Avon? To proste. Wejdź na stronę moje-kosmetyki.eu i wypełnij formularz – zajmie Ci to tylko parę minut. Zasady działania Avon są jasne i przejrzyste – Twój zysk zależy od wielkości zamówienia, a możesz zarobić nawet 40%!