Depilacja laserowa – ogólne działanie

Depilacja laserowa – ogólne działanie

0

 

Depilacja laserowa jest to jedyna w swoim rodzaju metoda depilacji, której efekt jest permanentny. Działa ona za pośrednictwem światła lasera ustawionego na odpowiednią moc i emitującego falę światła o określonego długości. Jeszcze kiedyś te parametry lasera ustawiane były przez osoby przeprowadzające zabieg. Jednak w dzisiejszych czasach gdzie technologia idzie do przodu zostały wytworzone lasery atematycznie dopasowujące się do  rodzaju skóry.

 

Depilacja laserowa – na co należy uważać?

 

Depilacja laserowa jest ogólnie rzecz biorąc zabiegiem bezpiecznym i bardzo dobrze przebadanym. Jednak jest to gwarantowane podczas wypełnienia wszystkich warunków i przeanalizowaniu przeciwwskazań.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-szczecin/

 

Przede wszystkim do depilacji laserowej nie mogą zostać dopuszczone osoby, które przyjmują leki zmieniające swój metabolizm pod wpływem świata. Również osoby posiadające choroby takie jak cukrzyca, atopowe zapalenie skóry czy ogólnie mówiąc – choroby skóry powinny zrezygnować z zabiegu. Nie należy bagatelizować tych punktów aby nie narazić się na poważne skutki uboczne.

Jeżeli nie ma przeciwwskazań to należy tylko przestrzegać kilku zasad postępowania przed i po zabiegu. Zalicza się do nich odpuszczenie wizyt w solarium i przede wszystkim bezwzględny zakaz opalania się na słońcu. Nawet podczas spacerów można opalić depilowane miejsca – łydki, uda czy ręce. Jeżeli jest konieczność wyjścia z domu to warto ubierać długie ubrania bądź stosować kremy z wysokim filtrem UV. Ostatnią zasadą jest rezygnacja z kremów czy peelingów, które mogłyby złuszczać martwy naskórek i dodatkowo podrażniać skórę potęgując obrzęk i zaczerwienienia.

 

Depilacja laserowa Szczecin

 

Wybierając salon warto jest zdecydować się na miejsca o sprawdzonej opinii i należytej renomie. Wtedy ma się pewność, że dane miejsce posiada dobre urządzenia, które zagwarantują bezinwazyjność procesu i zminimalizują dyskomfort taki jak obrzęki i zaczerwienienia. Sieć salonów depilacja.pl znajduje się między innymi w Szczecinie – osoby mieszkające w tym mieście mają w czym wybierać.