Dom otwarty na ogród

Dom otwarty na ogród

0

Nowoczesne projekty budynków mieszkalnych urzekają designerską formą. Puste działki zapełniają się powoli prostymi bryłami o ostrych krawędziach i elewacji z łączonych materiałów. Elementem charakterystycznym designerskich projektów są duże przeszklenia, które ciekawie urozmaicają konstrukcję i nadają jej lekkości. Jakie są zalety posiadania przeszklonego salonu? Sprawdź!

Zaproś naturę do wnętrza

Szyby panoramiczne w domu zapewniają nie tylko ciekawy i niezwykle modny efekt wizualny od zewnątrz. Duże przeszklenia zapewniają nieograniczony dostęp naturalnego światła, które ma niebagatelny wpływ na samopoczucie.  Montując wielkoformatowe okna pamiętaj, że wpadające do pomieszczenia promienie będą mocno nagrzewać pokój. O ile zimą takie rozwiązanie jest z pewnością bardzo korzystne, o tyle latem może powodować dyskomfort. Aby zapewnić optymalną temperaturę w domu, warto zamontować na oknach żaluzje lub rolety. Proste rozwiązanie zapewni nie tylko komfort cieplny, ale także skutecznie odgrodzi domowników od wzroku ciekawskich sąsiadów.

Wieloformatowe okna Śląsk to najlepszy sposób, aby nieco przełamać chłodny minimalizm, łącząc go z czystą naturą. Salon, który zamiast zamkniętych ścian posiada przezroczyste tafle, nie jest odseparowanym pomieszczeniem, ale stanowi jedność z zielonym otoczeniem domu. Siedząc wygodnie na kanapie, możesz podziwiać zachód słońca, obserwować burzę szalejącą za oknem albo delektować się kojącym widokiem ukwieconego, letniego ogrodu. Co więcej, montaż okien panoramicznych to pewny sposób na optyczne powiększenie przestrzeni, dzięki czemu każde pomieszczenie nabierze głębi.

Na stronie okna-internorm.pl  znajdziesz więcej praktycznych informacji i porad, które pomogą wybrać Ci solidne i funkcjonalne okna.