Donice marki Lechuza

Donice marki Lechuza

0

Decydując się na obecność roślin doniczkowych w pomieszczeniu lub na zewnątrz w ogrodzie, trzeba pamiętać, że bardzo ważną rolę pełni donica. Donica musi być odpowiednio dopasowana do danej rośliny, nie za mała ani nie za duża. Kupując rośliny dobrze jest mieć już odpowiedni rodzaj donicy, która zapewni im optymalny rozwój i da odpowiednie warunki. Bardzo ciekawą propozycją są donice Lechuza.

Dlaczego Lechuza?

Lechuza to nazwa linii donic, które posiadają odpowiedni system nawadniania, mają ciekawy design i zachwycają swoją formą i różnorodnością kształtów. Odpowiednie dopasowanie roślin do konkretnych donic powoduje, że zachowują się one tak jakby nagle znalazły się w swoim środowisku naturalnym.

Wszystko to zawdzięczać można systemowi nawadniania, który w donicach Lechuza został zainstalowany. Roślinom umieszczonym w tego typu donicach aplikowana jest woda ze zbiornika, który został umieszczony na dnie każdego pojemnika.

Rośliny same dbają o siebie

Donice Lechuza pozwalają nie ingerować w rozwój umieszczonych w nie roślin. Praktycznie nawet do 12 tygodni można nic nie robić. Wystarczy tylko uzupełnić wodą pojemnik. Idealnie sprawdza się to podczas nieobecności właściciela roślin jak również w przypadku gdy nie ma on ręki do uprawiania kwiatów.

Wystarczy usunąć śrubę z dna każdej donicy Lechuza a system nawadniania będzie działał idealnie. Roślina nie dostanie zbyt mało wody ani za dużo. Można ustawić ją wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz w ogrodzie.

Donice z plastiku i technorratanu

Donice Letuza produkowane są z myślą o tym, że można je zarówno umieścić w ogrodzie jak i wewnątrz biura czy domu mieszkalnego. Potrafią idealnie udekorować każdą przestrzeń. Ładnie prezentują się w grupie i jako samotne zestawy z rośliną.Dzięki materiałom, z którego są wykonane są lekkie, co daje możliwość przenoszenia ich z miejsca na miejsce.

Ostatnio dużą popularnością cieszą się donice wykonane z technorratanu. Na rynku można kupić nie tylko donice ale także specjalne osłonki do donic Letuza plastikowych. Materiał ten jest odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne w tym promieniowanie UV. Wadą takich donic jest ich zbyt wysoka cena, ale jest to spowodowane tym, że są one nowością. Dobrą wiadomością jest to, że z miesiąca na miesiąc ceny stają się coraz niższe. Donice Letuza idealnie prezentują się w ogrodzie, na tarasie, na balkonie oraz w biurze czy salonie. Rośliny umieszczone w nich mają optymalne warunki i zachwycają swoim wyglądem każdego dnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu można hodować kwiaty i nie poświęcać im dużo czasu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://barokko.pl/pol_n_Donice-179.html.