Ford – czy jeszcze modny?

Ford – czy jeszcze modny?

0

Wydaje się, że Ford w naszym kraju nigdy nie miał jakieś szczególnie silnej pozycji, ale mimo tego na ulicach będzie można zobaczyć auta tego producenta. Przede wszystkim liczy się renoma, ale wiele osób powie, że to co mamy w naszym kraju jest niczym w stosunku do produkcji amerykańskiej produkcji, gdzie rzeczywiście Ford będzie wielką siłą i marką, która ma ogromne znaczenie. W Europie jednak spojrzenie na samochody jest zupełnie inne i dlatego właśnie inne auta oferuje salon Ford na terenie krajów europejskich również w Polsce a zupełnie inne w innych europejskich krajach.

Dobra propozycja dla wymagających

Ford teoretycznie pracuje nad technicznymi aspektami samochodów i dlatego są one dobrze przygotowane. Mimo tego w Europie oferuje nam auta, które raczej należą do tańszych w swojej klasie i dlatego tym chcą walczyć o klienta salony. Wygląda na to, że tak jak w Polsce może to być jedyna racjonalna decyzja. Nie można bowiem zapominać o tym, że Ford to takie auto, które ma swoją charakterystykę i w Polsce lepiej sprzedają się inne auta.

Jeśli więc marka chce mieć na naszym rynku grono zadowolonych klientów musi cały czas nad tym pracować, by łączyć jakoś z ceną. Auta, które u nas się sprzedają to rodzinne kompakty klasy A oraz B. auta z wyższej półki z salonu to jednak rzadkość i niewielu naszych rodaków może sobie na nie pozwolić. Nie zmienia to jednak faktu, że cały czas rośnie zainteresowanie Fordem, który poniekąd odbudowuje swoją pozycję na rynku samochodów i rzeczywiście ma coraz więcej zwolenników na krajowym rynku aut.

Więcej informacji na www.ursyncar.pl