Gratka dla miłośników książek

Gratka dla miłośników książek

0

Czytanie książek to drogocenne ćwiczenie dla mózgu  rozwijające wyobraźnię, zwiększające zasób słów, kształtujące umiejętność analitycznego myślenia… Korzyści płynących z regularnej lektury jest wiele. Niestety, w coraz szybszym tempie życia, pochłonięci codzienną bieganiną, mamy coraz mniej czasu na oddawanie się przyjemnościom, jakie daje dobra lektura.

Organizacja czasu kluczem do sukcesu

Kurs szybkiego czytania Katowice daje szansę powrotu do magicznego świata książek. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistę i mistrza w swoim fachu, który podczas specjalnie opracowanych kursów szkoli indywidualnych klientów i całe działy dużych firm. Dzięki umiejętności szybkiego czytania, zyskasz przede wszystkim drogocenny czas – w ciągu roku przeciętny kursant bez trudu jest w stanie przeczytać od 60 do 80 książek. Warto wspomnieć, że szybkie czytanie w żadnym stopniu nie zmniejsza przyjemności płynącej z lektury.

Przyjemne z pożytecznym

Umiejętność szybkiego czytania wpływa nie tylko na życie prywatne, ale również zawodowe. Przyswajanie ogromnych partii materiału w krótkim czasie, korzystnie wpływa na efektywność pracy. Kurs oddziałuje również na poczucie własnej wartości – udowodniono, że po jego odbyciu znacznie zwiększa się pewność siebie i usprawniają się zdolności komunikacyjne.