Kanapa tarasowa hitem w modnych ogrodach

Kanapa tarasowa hitem w modnych ogrodach

0

Tegoroczna zima powoli przechodzi do historii. Nim się obejrzymy, znów będziemy mogli wyciągnąć z piwnicy meble ogrodowe i delektować się słońcem w zaciszu swojej zielonej posesji. Nie czekaj z zakupem mebli ogrodowych do wiosny. Właśnie teraz większość producentów wyprzedaje swoje produkty, dzięki czemu możesz kupić piękny, nowoczesny komplet nawet o kilkadziesiąt procent taniej. Wśród ogromu przecenionych modeli nie brakuje kanap tarasowych – wysokiej klasy mebli, które tegorocznego lata będą królować w modnych ogrodach.

Kanapa tarasowa – praktyczna, elegancka, wygodna

Wydaje Ci się, że ustawienie w sercu ogrodu tapicerowanych mebli nie jest najrozsądniejszą decyzją? W takim razie musimy wyprowadzić Cię z błędu! Wbrew pozorom kanapa tarasowa może zachować swoją nienaganną formę znacznie dłużej, niż tylko przez kilka sezonów. Wysokiej klasy meble oferowane przez czołowych producentów z powodzeniem łączą w sobie bezwzględną trwałość, nienaganną estetykę i komfort użytkowania. Ekskluzywne narożniki, zgrabne sofy i fotele z technorattanu czy aluminium uzupełniane są miękkimi poduszkami i siedziskami wykonanymi z pianki tapicerskiej pokrytej poszwą impregnowaną teflonem. Ochronna warstwa tworzy na materiale hydrofobową powłokę, która jest dla wody i zanieczyszczeń barierą nie do przebicia.

Sofa i pokrowiec – zgrany duet

Mimo tego, że nowoczesne meble są odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych i na zanieczyszczenia, warto odrobinę o nie zadbać. Nic nie zrobi tego lepiej niż pokrowce wykonane z nieprzemakalnego poliestru i oddychającej membrany. Dzięki przepuszczającej powietrze membranie meble będą skutecznie zabezpieczone, a pod przykryciem nie będą rozwijały się szkodliwe grzyby i pleśń.