Komplety ogrodowe tonące w szarości

Komplety ogrodowe tonące w szarości

0

Szarość jest obecnie odmieniana w aranżacjach wnętrzarskich i ogrodowych na wiele sposobów. W ostatnim czasie nauczyliśmy się doceniać potencjał plastyczny tej barwy. Z tego też względu wybieramy komplety ogrodowe, które toną w szarości. Najczęściej to meble technorattanowe lub aluminiowe. W tym drugim przypadku szarość wynika z naturalnej struktury aluminium. Szare meble ogrodowe zapewniają naprawdę wiele możliwości, jeśli chodzi o aranżację idealnego zakamarka lub w pełni reprezentacyjnej strefy zewnętrznej wprowadzającej do domu, do biura, do kawiarni, do hotelu.

Szare komplety ogrodowe na tle zielonych ścian

Ściany zieleni to najlepsze otoczenie dla kompletów ogrodowych, które wykonano z szarego technorattanu lub z aluminium. Tak powstaje ogrodowa perfekcja kolorystyczna, gdy soczysta zieleń łączy się z subtelną szarością eleganckich i designerskich mebli zewnętrznych. Tak buduje się doskonałość przebywania na świeżym powietrzu, gdzie poczujemy się też jak w komfortowo urządzonym salonie. Jeśli dodamy do tego piękne widoki, to atrakcja okaże się niesamowita. Nowoczesne zestawy mebli ogrodowych to komfort z najwyższej półki oraz interesująca kolorystyka, która ma wielkie znaczenie dla nastrojowej aranżacji ogrodowej. A nastrój ogrodu to przecież nastrój, jaki nam w nim towarzyszy. Dlatego warto o niego zadbać na wiele sposobów.

Szare komplety ogrodowe plus pastelowe dodatki

Szare komplety aluminiowe, zwłaszcza te aluminiowe, kojarzą nam się ze skrajnym minimalizmem. Przywodzą na myśl awangardowe, inspirowane niejednokrotnie postprzemysłowym światem aranżacje. Ale nie tylko w takim otoczeniu doskonale się prezentują. Szarość lubi pastele. Dlatego też warto udekorować szare meble pastelowymi dodatkami, jak poduszki ozdobne, kwiaty (także te wykonane na przykład z jedwabiu), naczynia szklane i ceramiczne, fantazyjne pojemniki na owoce.