La Millou – najlepszy wybór dla Twojego dziecka

LA MILLOU to polska marka, która wszystkie swoje produkty wyrabia właśnie w naszym kraju. Ich dewizą jest najwyższa jakość przedmiotów oraz bezpieczeństwo i spokój zarówno matki, jak i dziecka. Wszystkie posiadają niezbędne atesty oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Te wszystkie cechy sprawiły, że La Millou cieszy się rosnącą popularnością już nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach i niemal na wszystkich kontynentach. Ich produkty zostały też wielokrotnie nagrodzone i wyróżnione w prestiżowych konkursach.

Śpiworek La Millou świetnie sprawdzi się w wózku, jak i na siedzeniu fotelika samochodowego. Posiada otwory na pasy bezpieczeństwa, co zapobiegnie przemieszczaniu się. Śpiworek jest duży i ciepły, także jego mały użytkownik z pewnością będzie czuł się komfortowo. Materiały, z których został zrobiony to najwyższej jakości bawełna oraz miękki polar. Mali uczuleniowcy nie mają się czym martwić — wewnątrz znajduje się puszysta włóknina antyalergiczna. Aby zachować ciepło nawet w najbardziej mroźne dni, wewnątrz umiejscowiono też warstwę impregnowanego ortalionu. La Millou śpiworek do wózka ma z boku dwustronny zamek błyskawiczny. Dla spokoju mamy został on jednak ukryty, tak żeby maluch nie miał do niego dostępu. Górę śpiworka można dzięki temu bardzo łatwo usunąć, kiedy dzień jest ciepły i słoneczny.

Każda mama chce dla swojej małej pociechy jak najlepiej — produkty z oryginalną metką La Millou to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej możliwej jakości. Firma dba, aby wszystkie surowce wykorzystywane przy tworzeniu ich artykułów spełniały najbardziej surowe normy bezpieczeństwa. Potwierdzając tę regułę, La Millou postarało się o certyfikat OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Wszystkie mamy mogą być więc pewne, że zakupiony produkt spełnia restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla niemowląt i małych dzieci. Ponadto, Klasa I przyznaje nieszkodliwą dla zdrowia zawartość formaldehydu. Jest to substancja bardzo niebezpieczna dla dziecka, która może być wchłaniana przez kontakt ze skórą i wdychanie. Możemy być też spokojni o elementy plastikowe. Potwierdzono, że nie zawierają one ftalanów ani BPA.