Meble tarasowe do restauracji – które okażą się najlepsze?

Meble tarasowe do restauracji – które okażą się najlepsze?

0

Restauracja z tarasem to spora gratka dla odwiedzających, szczególnie w okresie wiosny i lata. Obszerny taras można zapełnić niewielkimi stolikami i dać gościom możliwość popijania kawy czy też spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Jakie meble sprawdzą się najlepiej na tarasach i w ogródkach letnich? Co restauratorzy muszą brać pod uwagę podczas kupna takich produktów?

Meble na tarasie czy balkonie – ważna jest trwałość

Szukając idealnych mebli do restauracyjnego ogrodu czy na taras właściciele lokalu muszą mieć na względzie przede wszystkim to, że meble będą narażone na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, silne promieniowanie UV, niskie i wysokie temperatury. Meble tarasowe muszą być wykonane z trwałych tworzyw, odpornych na wilgoć, wnikanie rdzy. Istotne jest także to, że każdego dnia korzystać z nich będzie wielu klientów – nie bez znaczenia jest więc i konstrukcja. Na szczęście dzisiaj topowi producenci oferują interesujące rozwiązania, dedykowane zarówno do prywatnych ogrodów, jak i miejsc publicznych.

Meble odporne na pogodę!

Aby mieć pewność, że zakupione meble tarasowe do restauracjibędą długo służyć w ogrodzie restauracji czy na tarasie zdecydowanie warto postawić na meble technorattanowe. Meble technorattanowe dostępne są w szerokich kolekcjach, w których znajdziemy niewielkie stoliki kawowe, stoły obiadowe, krzesła, fotele, leżanki, skrzynie, donice i wiele innych.

Zaletą technorattanu jest przede wszystkim nieporowata struktura, która nie chłonie brudu i wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Technorattan jest odporny na odkształcenia, koślawienie. Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z lekkiego i zabezpieczonego przed rdzą aluminium. Stelaże aluminiowe zapewniają stabilną konstrukcję mebla i jednocześnie jego niską wagę, przez co podnoszenie czy przenoszenie foteli nie sprawi problemu.