Nieszablonowe ramki do tablic rejestracyjnych

Nieszablonowe ramki do tablic rejestracyjnych

0

 

Jeśli jesteś osobą, która lubi wyróżniać się z tłumu lub chcesz wykorzystać auto jako mobilną przestrzeń reklamową – nieszablonowe ramki do tablic rejestracyjnych przemówią do twojej wyobraźni.

Ramki domingowe

Ramki z aplikacjami 3D-doming, czyli ramki domingowe, to propozycja dla szczególnie wymagających klientów. Umożliwiają one zamieszczenie reklamy na tablicy rejestracyjnej, eksponując walory wizualne i estetyczne. Ciekawe propozycje przedstawia firma UNITAL, która wykorzystuje nowoczesną technologię przy produkcji tego typu ramek.

Technologia

Zastosowanie technologii Direct Doming znacznie wpływa na jakość i efekt końcowy ramki, która jest trwała, odporna na warunki atmosferyczne, a zarazem świetnie się prezentuje. Ten satysfakcjonujący efekt można osiągnąć dzięki pokryciu nadruku wypukłą warstwą przeźroczystej żywicy (domingu).

Wyróżnienie

Kolejnym pomysłem na samochodową reklamę będzie ramka z grawerowanym napisem, który nanosi się laserem na powierzchnię listwy.

Firma UNITAL w swojej ofercie ma także klasyczne ramki do tablic rejestracyjnych. Obejrzeć je można na stronie: http://unital.com.pl/oferta/ramki-do-tablic-rejestracyjnych/