Samochód do ślubu – wybór nie zawsze łatwy

Samochód do ślubu – wybór nie zawsze łatwy

0

Wśród wielu decyzji, które należy podjąć organizując ślub i wesele, jest wybór sposobu transportu w tym szczęśliwym dniu. Pary bardzo romantyczne mogą wybrać karetę, piękny powóz lub dorożkę. Pary bardzo odważne potrafią zaskoczyć wszystkich decydując się np. na brawurową jazdę motocyklem na swój ślub. Jest też trzecia możliwość podróżowania, najbardziej zgodna z naszą epoką w rozwoju motoryzacji, a mianowicie podróż samochodem.

Nie jest problemem wybór rodzaju i marki samochodu dla par,  które mają zgodną i zdecydowaną wizję sposobu przejazdu w tym uroczystym dniu. Problem pojawia się w przypadku par niezdecydowanych, nie mających jeszcze przemyślanych poglądów na ten temat. Ponieważ ilość ofert samochodów do ślubu jest przeogromna, tym trudniej dokonać wyboru. Czym więc kierować się przy podejmowaniu takiej decyzji?

Przede wszystkim musimy wiedzieć, w jakim stylu będzie nasza uroczystość, jaki będzie jej kolor przewodni. Dopiero mając sprecyzowaną wizję ślubu i wesela, dopasujemy odpowiednie auto do ślubu. Inny samochód będzie pasował do ślubu w stylu klasycznym, inny w klimacie rustykalnym a zupełnie inny do ślubu iście królewskiego, zorganizowanego w pałacu, z przepychem i dużą ilością gości. Możliwości jest wiele, jednak pod najważniejszym warunkiem, że wybrany styl uroczystości będzie odpowiadał Waszemu indywidualnemu stylowi. Łatwo wówczas będzie dobrać kolor przewodni oraz dekoracje weselne. Pamiętajmy, że auto na wesele też będzie dekorowane, a jego kolor nie powinien kolidować z kolorem wesela.

Do wyboru mamy auta współczesne, w tym luksusowe limuzyny do ślubu, samochody sportowe, a nawet terenowe. Możemy również zdecydować się na auta z minionej epoki. Miłośnicy polskiej motoryzacji mogą pojechać zabytkową Warszawą M20, sprawiając przy okazji przyjemność babciom i dziadkom, wspominającym swe młode lata. Mamy do wyboru także amerykańskie krążowniki np. legendarny Cadillac lub luksus w europejskim stylu pod marką Roll-Royce. Dla innych najlepszy będzie któryś z samochodów kultowych, jak legendarny Volkswagen – „garbus”.

Z pewnością warto jest skorzystać z ofert zgromadzonych w dobrym internetowym portalu weselnym. Tam możemy zobaczyć zdjęcia i opisy walorów technicznych różnych samochodów na wesele. Na ich podstawie łatwiej wyrobimy sobie ostateczny pogląd i trafniej podejmiemy decyzję o wyborze konkretnej marki oraz modelu. Spośród wielu ofert wytypujmy te najbardziej interesujące i przystąpmy do negocjowania ceny. Postępując w ten sposób łatwiej dokonamy wyboru najlepszej i korzystnej cenowo oferty, a podróż w dniu ślubu i wesela będzie przyjemnością.