Ślub na wesoło

Ślub na wesoło

0

Ślub to oczywiście bardzo poważny dzień i ważna uroczystość, nie ma tu miejsca na niestosowne żarty czy nieodpowiednie zachowania. Jednak jest to też dzień, kiedy atmosfera jest dość napięta, a stres zżera nie tylko Państwa Młodych, ale też ich rodziców i resztę rodziny. Dlatego, aby lekko rozładować atmosferę, można urządzić przyjęcie z odrobiną humoru. Dobrać też odpowiednie ozdoby, które wywołają uśmiech nie tylko na twarzach przyszłych małżonków, ale też gości, którzy je zobaczą. Takie delikatne, żartobliwe akcenty, na pewno nieco rozładują atmosferę.

Zabawne akcenty

Ślub wcale nie musi być bardzo poważny, a wszystko w tym dniu – stonowane i klasyczne. Wystarczy, że przyszli małżonkowie się stresują, więc dla rozładowania atmosfery, dobrze jest pomyśleć o zabawnych dodatkach ślubnych. Można zacząć już od zaproszeń, w których umieścimy śmieszne wierszyki, informujące o tym dniu. Goście na pewno będą pozytywnie zaskoczeni taką dość nietypową formą. Kolejnym pomysłem są znane wszystkim naklejki z zabawnymi napisami. Naklejki te umieszcza się na podeszwach butów, a kiedy Pan Młody klęka przed ołtarzem, goście weselni mogą zobaczyć napis np. „game over” czy „koniec wolności”. Gdzie jeszcze możemy „przemycić” odrobinę humoru? Oczywiście na biżuterii! Panowie mają w tej kwestii dość zawężony wybór, ponieważ oprócz zegarka czy spinki do krawata, mogą wybrać jeszcze tylko odpowiednie ślubne spinki do mankietów

Biżuteria z przymrużeniem oka

Przyjęło się, że spinki do mankietów dla Pana Młodego powinny być klasyczne i eleganckie, jednak kto powiedział, że panowie posiadający zwariowane dusze nie mogą tego wyrazić poprzez właśnie taki drobny akcent jak spinki do ślubu? Sklepy oferują ogromny wybór tego typu biżuterii dla panów, więc z łatwością wybiorą odpowiednie na ten wyjątkowy dzień. Dużą popularnością cieszą się klasyczne spinki do koszuli na ślub, ale z zabawnymi napisami – można tu przy okazji wspomnieć, że taka biżuteria będzie cudowną ślubną pamiątką. To, jaki napis zostanie umieszczony na spinkach, zależy już tylko od wyobraźni i poczucia humoru Pana Młodego, bo wygrawerować można wszystko. Najbardziej popularne są napisy takie jak „just married” czy „sorry girls, I’m taken”. Panowie mogą też w zabawny sposób podkreślić swoje zalety oraz to, jaką wspaniałą kobietę wybrali za żonę. Jak? Umieszczając na ślubnych spinkach słowa, takie jak np. „Mądry, przystojny, zabawny, a żonę jaką ma fajną”. Może to tylko detale, ale to przecież one tworzą niepowtarzalną całość, prawda? A takie drobiazgi, ze śmiesznymi akcentami wprawią w dobry nastrój każdego, kto tylko je dostrzeże. A przecież o to chodzi w tym bardzo ważnym dniu, aby tę nową drogę życia zacząć z uśmiechem.

Do spinek warto również dołączyć życzenia ślubne dla nowożeńców

Spinki dla pana młodego – nie tylko w klasycznym kształcie

Panowie mogą wybierać nie tylko wśród klasycznych modeli – kwadratowych, prostokątnych czy okrągłych. Możemy znaleźć również spinki do mankietów dla Pana Młodego w dość oryginalnych kształtach. Przyszły małżonek może wybrać takie, które będą odzwierciedlać jego zainteresowania – fan lotnictwa może wybrać spinki w kształcie samolotów, a fan gier komputerowych, takie, które przypominają jego ulubione postacie. Wybór wśród nich jest tak wielki, że przyszli małżonkowie mogą znaleźć nawet takie, które są w kształtach ulubionych postaci z filmów czy…kreskówek – bo przecież w każdym z nas jest trochę z dziecka.

Zobacz pełną ofertę sklepu internetowego https://riwia.pl/