Urodziny inne niż wszystkie!

Urodziny inne niż wszystkie!

0

Zorganizowanie urodzin dla dziecka to punkt honoru dla rodzica – szczególnie jeśli maluch był niejednokrotnie zapraszany do swoich równolatków na zabawy urodzinowe. Możliwości takiej imprezy jest wiele: jeśli dysponujemy ogrodem nie musimy martwić się o miejsce. Zabawa na świeżym powietrzu to zawsze dobry pomysł!

Zabawa w ogrodzie – zadbaj o detale!

Samodzielne przygotowanie imprezy urodzinowej dla dziecka to spore wyzwanie. Obecnie nie musimy zajmować się wszystkim sami – w Polsce działa wiele firm specjalizujących się w organizacji zabaw dla dzieci. Firma taka zaproponuje nam wiele udogodnień: od zorganizowania cateringu, słodkich kącików, animatora, poprzez dekorowanie obszaru ogrodu balonami i girlandami, aż po występy na scenie. Szczególnie słodkie kąciki cieszą się dużym zainteresowaniem. Zazwyczaj są one dobierane kolorystycznie, rodzice decydują, co ma się znaleźć na takim stole. Do wyboru jest popcorn, lizaki, cukierki, żelki, batoniki i wiele innych. Zabawy w ogrodzie można połączyć z grami z nagrodami. Warto zadbać o zaproszenia dla dzieci na imprezę – umieśćmy na nich informację, do której godziny ma trwać przyjęcie.

Nietuzinkowo, w parku linowym!

Ciekawym sposobem na nietuzinkowe przyjęcie są urodziny w parku linowym. Taka zabawa organizowana jest przez managerów parku, trwa kilka godzin i zazwyczaj połączona jest z poczęstunkiem. W czasie zabawy dzieci są instruowane odnośnie zasad bezpieczeństwa i zapraszane na coraz wyższe poziomy parku. Nad ich bezpieczeństwem czuwają doświadczeni instruktorzy. Zabawa w parku linowym to świetna odskocznia od kawiarni i restauracji – maluchy mogą wybiegać się, co wpłynie pozytywnie na ich samopoczucie i na zdrowie. Więcej o imprezach urodzinowych w parku linowym poczytamy na stronie parklinowyjachranka.pl.