Urządzić się po swojemu

Urządzić się po swojemu

0

Zaczynasz wszystko od początku. Potrzebujesz Zmiany i Przemiany. Pragniesz, żeby dużo rzeczy potoczyło się zupełnie inaczej i po prostu dajesz sobie kolejną szansę. Czujesz, że ten nadchodzący czas będzie należał właśnie do ciebie. Wiesz, że tym razem wszystko ci się uda i będzie naprawdę dobrze – dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłeś.

Akcja-inspiracja

Inspiracje bywają naprawę różne. Może to jakiś sukces, a może wręcz przeciwnie – porażka motywuje cię do zmiany i działania. Rozstanie, rozwód, utrata pracy – potrafisz zmienić to, co negatywne w coś pozytywnego. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

 Akcja-likwidacja

Zmieniasz swoje wnętrze – to najważniejsze! Przechodzisz też metamorfozę zewnętrzną. Wyglądasz zupełnie inaczej, bo jesteś trochę inną osobą. Dlatego potrzebujesz też nowej przestrzeni. Takiej, w której będziesz naprawdę sobą. Pierwszym krokiem do takiej przemiany twojej prywatnej przestrzeni, jest pozbycie się tego, co przywołuje smutne wspomnienia i wywołuje złe skojarzenia. Oczyszczenie mieszkania z przeszłości. Oczyszczenie aury.

Akcja-dekoracja

Urządzasz się na nowo. Zupełnie po swojemu. Zgodnie ze swoimi kaprysami i nawet najbardziej szalonymi pomysłami. Wybierasz odpowiedni sklep meblowy, w którym zakupy nie będą męczące, ale staną się rodzajem frajdy. Wybierasz takie meble, które będę pasowały do twojego nowego wnętrza – dosłownie i w przenośni. Pozostaje już tylko dobór dodatków do nowej rzeczywistości – kilku drobiazgów ustawionych na komodzie, które będą dawać dużo pozytywnej energii.