Wyróżnij się w święta!

Wyróżnij się w święta!

0

Okres bożonarodzeniowy to szczególny moment w ciągu całego roku. Już końcem września, kiedy w sklepach znika letni asortyment, a półki powoli zapełniają się przeróżnymi bombkami, ozdobami, łańcuchami i lampkami możemy poczuć, że wielkimi krokami zbliżają się najbardziej wyczekiwane święta.

Magia Świąt

Świąteczny klimat kształtuje wiele czynników – biała sceneria, obecność najbliższych, prezenty pod choinką, uroczystość obchodów oraz kolędy płynące z radia. Jednak jest jeszcze jedna rzecz, bez której świąteczne celebrowanie byłoby pozbawione swojego uroku. O czym mowa? Oczywiście o dekoracjach! Aby Gwiazdka zyskała piękną oprawę, należy zadbać o to, aby wnętrze domu zachwycało elegancją i oryginalnością. Centrum świątecznej stylizacji powinna być choinka. Dzisiejsza moda daje dużą swobodę przy ubieraniu bożonarodzeniowego drzewka. W tegoroczne święta królować będą jednobarwne choinki w zaskakujących odcieniach czerni i szarości. Jeśli chcesz wprowadzić dużą rewolucję w swoim domu, zrezygnuj z tradycyjnego drzewka na rzecz drewnianej, trójkątnej figury. Tego typu designerska choinka posiada półeczki i haczyki, na których układa się prezenty, ozdobne figury oraz wiesza zawieszki. Ponadto, nieodłącznym elementem świątecznego wystroju są stroiki, lampki i świece. Zadbaj o to, żeby wszystkie elementy były spójne pod kątem kolorystycznym.

Piękny ogród

Dom tworzy nie tylko wnętrze. Pora, aby meble ogrodowe, ukwiecone doniczki i zielony trawnik ustąpiły miejsca na piedestale zimowym elementom wystroju. Dekoracje świąteczne do ogrodu dostępne w sklepach zaskakują swoją różnorodną formą i ciekawymi wzorami. Być może staranne podkreślenie lampkami bryły domu, obwiązanie sznurami świecidełek drzewek i elementów architektury ogrodowej jest pracochłonne, ale możesz być pewien, że finalny efekt jest wart włożonej pracy.