Zaczarowane rzeczy i obrazy

Zaczarowane rzeczy i obrazy

0

Jak sprawić, by świat wokół nas stał się odrobinę zaczarowany? W dzisiejszych czasach pomoże w tym nie tyle magia, ile nowoczesna technologia, pozwalająca na tworzenie niesamowitych rzeczy, które nawiążą do urody pięknych obrazów. Warto zamienić zdjęcia zgromadzone w telefonie czy na komputerze w naprawdę niezwykłe przedmioty.

Fotoksiążka z filmem

Na cewe.pl proponuje się nam wiele pomysłowych form wykorzystania prywatnych zdjęć. Tych, które mają dla nas dużą wartość osobistą lub są ciekawe ze względów estetycznych. Z aplikacją Cewe Fotoświat stworzymy fotoksiążkę z własnymi zdjęciami i filmem. Magiczne momenty warto utrwalać, a magicznym zdjęciom warto nadawać niezwykłą oprawę.

Fenomenalny kalendarz

Interesującym sposobem na wykorzystanie naszych najpiękniejszych zdjęć są efektowne fotokalendarze, ścienne czy burkowe. W każdej formie prezentują się świetnie, gdy ich ozdobą są udane fotografie. Idealne pod względem artystycznym lub po prostu doskonałe, bo przedstawiające wspaniałe chwile z naszego życia.

Zjawiskowa kartka

Także magiczna kartka, zaprojektowana na podstawie naszych zdjęć, totalnie zauroczy obdarowaną osobę. Może ona mieć dowolny charakter. Zabawnej i wielokolorowej kartki z wakacji. Romantycznego wyznania miłosnego. Wesołego zaproszenia na rodzinną imprezę. Słowo, obraz i film połączone w jedną całość – to ma naprawdę sens.

Wysyłanie kartek to zwyczaj, który warto pielęgnować. Pomagają one bowiem zadbać o relacje z bliskimi. Zwłaszcza wtedy, gdy ukochane osoby znajdują się daleko. Nawet jeśli widzimy kogoś każdego dnia, to warto podarować mu kartkę, na przykład zaproszenie czy walentynkę. Życzenia wyrażone na piśmie zyskują szczególne znaczenie. Kiedy udekorujemy je prywatnymi zdjęciami, staną się jeszcze bardziej wartościowe.