Adwokat Wrocław

Adwokat Wrocław

0

Potrzebujesz pomocy w sporządzeniu umowy? Przygotowujesz się do sprawy rozwodowej? Liczysz na odszkodowanie albo zadośćuczynienie? Chcesz zarządzać swoimi prawami autorskimi? Prowadzisz firmę i potrzebujesz konkretnej porady prawnej? Potrzebujesz reprezentacji przed sądem? A może Twoje sprawy mają charakter transgraniczny i wiążą się na przykład z zagranicznymi dłużnikami? To tylko niektóre z obszarów, w których przyda się pomoc ze strony rzetelnej i doświadczonej kancelarii adwokackiej. Gdzie taką znaleźć?

Adwokat Wrocław to konkretne wsparcie

Konkretne i kompleksowe wsparcie w wielu sprawach znajdziemy w Kancelarii Adwokackiej KJS Legal. Przekonamy się, że adwokat Wrocław to najlepsza pomoc, jakiej możemy się spodziewać. Dla klientów indywidualnych, dla firm i dla instytucji. Osoby fizyczne mogą tutaj liczyć na pomoc prawną w następujących dziedzinach: prawo cywilne i gospodarcze, prawo nieruchomości i lokalowe, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo międzynarodowe, błędy lekarskie, prawo autorskie.

Adwokat także dla firmy

Dobry adwokat to skarb także w przypadku spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Założenie spółki, obsługa prawna firmy, sporządzanie i opiniowanie umów handlowych (również  w obcych językach), doradztwo prawne i ochrona praw przedsiębiorców świadczących usługi drogą elektroniczną – to tylko wybrane przykłady spraw firmowych,  w których pomoc doświadczonego adwokata okazuje się nieoceniona.

Więcej informacji:
KJS LEGAL Kancelaria Adwokacka
adwokat Karolina Susło
ul. Wita Stwosza 16
50-148 Wrocław
e-mail: info@kjslegal.pl