Budowanie wizerunku – elegancja i klasa

Budowanie wizerunku – elegancja i klasa

0

Każdy bez wątpienia chce czasem coś zmienić w swoim życiu. Nowa praca, wyższe stanowisko, wystąpienia na konferencjach – to wszystko wymaga stworzenia bardziej klasycznego wizerunku siebie.

Zmiana wizerunku – korzyści

Co daje taka zmiana wizerunku? Otóż przede wszystkim inni będą nas inaczej postrzegać. Warto popatrzeć na taki przykład – co powiemy o osobie dorosłej noszącej krótkie spódniczki, kolorowe sweterki i buty z futerkiem? Raczej nie powierzymy jej losów firmy.

Jak natomiast ocenimy mężczyznę ubranego w tweedowe spodnie, sztyblety, czarną koszulę i marynarkę? Albo co pomyślimy o kobiecie w prostej, ciemnej sukience, skórzanych kozakach oraz dopasowanym tweedowym płaszczu? Taka osoba od razu wzbudza nasze zaufanie.

Angielski wizerunek

Jesli zatem chcemy być postrzegani, jako naprawdę rzetelne osoby, to warto zainwestować w odzież z Anglii. Czym się ona charakteryzuje? Przede wszystkim prostotą, elegancją i wygodą. Charakterystycznym materiałem jest tutaj właśnie tweed. Jest to doskonały materiał, ponieważ połączony nawet z prostym strojem, od razu dodaje mu elegancji.

Inne elementy stroju, które kojarzą sie nam z angielskim wizerunkiem to na pewno czarny prochowiec wygodny i uniwersalny płaszcz. Ponadto od odzieży z Anglii zaliczyć możemy także oczywiście proste sukienki, rozkloszowane spódnice z zakładkami, marynarki tweedowe, koszule ze stójką. Buty kojarzone z Anglią to na pewno właśnie sztyblety, kozaki imitujące buty do jazdy konnej oraz oksfordki.

Odzież z Anglii – dobra na każdą okazję

Kiedy nam się przydadzą takie stroje? W zasadzie są one dobre na każdą okazję, jednak na pewno szczególnie przydadzą się podczas przeróżnych ważniejszych, bardziej oficjalnych okazji. Odzież z Anglii także stanowi idealny materiał do stworzenia bardziej oficjalnego wizerunku, co zostało poruszone na początku. Wyglądając w pełni profesjonalnie i elegancko od razu będziemy wzbudzać zaufanie, co przełoży się szybko na lepsze wyniki w pracy oraz wyższe stanowisko.

Gdzie zaś możemy znaleźć taką odzież z Anglii? Na pewno w ekskluzywnych sklepach. Tu ubierzemy się szykownie, jednak niestety zostawimy też pewną, niebagatelną sumą. Warto zatem zdecydować się na jeden z licznych butików z odzieżą z Anglii albo… Dobrym pomysłem jest także odwiedzenie sklepów z używaną odzieżą z Anglii. Dlaczego by nie? Tam możemy znaleźć naprawdę wyjątkowe skarby w śmiesznie niskiej cenie!

Artykuł powstał we współpracy z Hurtownią odzieży z Anglii Angora.