Altanki nowoczesne – skuteczny sposób na cień w miejscu wypoczynkowym

Altanki nowoczesne – skuteczny sposób na cień w miejscu wypoczynkowym

0

Jak w skuteczny sposób ochronić się przed nadmiernym słońcem podczas letniego wypoczynku w ogrodzie czy na tarasie? Jeszcze do niedawna najchętniej wybieranym rozwiązaniem tego problemu był parasol ogrodowy. Dzisiaj coraz więcej osób stawia na altanki nowoczesne. Altanki, czyli nowoczesne pergole, nie tylko ochronią przed słońcem, ale też odmienią oblicze miejsca wypoczynkowego.

Czy altanki nowoczesne sprawdzą się na tarasach?

Zdecydowanie tak – altanki nowoczesne to konstrukcje dedykowane zarówno do ogrodów, jak i na nowoczesne tarasy. Modułowa budowa sprawia, że altanki nowoczesne mogą zacienić dowolny obszar wypoczynkowy. Altanki pozwolą na uzupełnienie przestrzeni nowoczesnej, nadadzą jej szyku i stylu, poprawią funkcjonalność miejsca wypoczynkowego. Altanki nowoczesne sprawią, że każda chwila bliżej natury będzie pełniejsza i piękniejsza i że możliwe stanie się cieszenie naturą, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Pod pergolą ustawmy wybrane meble wypoczynkowe – sofę, fotele, stolik kawowy. Do tak zaaranżowanej przestrzeni możemy zapraszać gości i podejmować ich kawą – mówią pracownicy sklepu gardenspace.pl.

Altanki nowoczesne wykonane z trwałych materiałów

Altanki nowoczesne tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu. Dzięki wykorzystaniu aluminium malowanego proszkowo mamy również gwarancję, że oprą się one wilgoci oraz korozji. Szczyt altanki tworzy dach wykonany z listew uchylnych – mogą się one obracać wokół własnej osi. Dzięki funkcji obrotowej sami decydujemy o tym ile światła słonecznego wpada pod pergolę. Dodatkowo możemy również całkowicie zamknąć dach – w ten sposób ochroni nas on nie tylko przed słońcem, ale również niespodziewanym deszczem.