Chcesz przejść na dietę? Wybierz catering dietetyczny Wrocław!

Chcesz przejść na dietę? Wybierz catering dietetyczny Wrocław!

0

Dieta pudełkowa Wrocław – hit ostatnich miesięcy. To idealny sposób dla osób zabieganych, zapracowanych i… leniwych, którzy ciągle znajdują wymówki na dietę: „od jutra”. Co oferuje catering dietetyczny Wrocław? Same pyszności!

Dieta z dostawą pod drzwi

Skoro są przewozy międzynarodowe z dostawą pod wskazany adres… I są firmy kurierskie, które dostarczają paczki pod samiutkie drzwi… Nie mogło więc zabraknąć również diet z dowozem pod adres. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne i ułatwiające życie. Nie będzie już mowy o tym, że nie ma się czasu na przygotowanie zdrowego posiłku. Nie będzie marudzenia na temat tego, że nie ma się dostępu do niektórych produktów spożywczych, które są niezbędne do zbilansowania diety. Jest to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcąc zmienić styl odżywiania, nie będą zmuszeni do zmiany całego życia!

Diety, które można zakupić na stronie MasterDieta.pl, są przygotowywane w sposób indywidualny. Przewidują nietolerancje pokarmowe, przyzwyczajenia, gusta i nawyki. Nie należy jednak myśleć, że wykupi się takie posiłki, które można z łatwością przygotować w domu! Tutaj menu jest zbilansowane, o określonym przeznaczeniu. Jakim? O tym w dalszej części tekstu.

Dieta pudełkowa Wrocław – coś właśnie dla Ciebie

Jedną z najczęściej wybieranych przez sportowców z nietolerancjami pokarmowymi diet, jest Paelo Master. Ta dieta z dostawą oparta jest na spożywaniu produktów nieprzetworzonych, jak: mięso, ryby, warzywa, owoce, jajka, pestki i orzechy. Wykluczone są natomiast przetwory mleczne i zbożowe. Dania są skomponowane tak, by dostarczały niezbędnych witamin i mikroelementów, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dla osób, które są zapartymi wegetarianami, Master przewiduje dietę Wege Master. Taka dieta opiera się na warzywach, owocach, nasionach, pestkach, orzechach, zbożach ale i na przetworach mlecznych i jajkach. Taka dieta jest kolorowa, pełnowartościowa i sycąca.

Ci, którzy chcą oczyścić organizm, też mają spore możliwości. Master Dieta oferuje dla nich koktajlowe szaleństwo. Chcąc usunąć toksyny z organizmu, Koktajl Master dostarczy pod drzwi przepyszne i zdrowe koktajle na bazie owoców i warzyw. Dla wzbogacenia takiego koktajlu, dodawane są nasionka, pestki i orzeszki. Taka dieta nie zawiera glutenu i nie może być spożywana przez osoby starsze czy dzieci. Koktajle z dostawą do domu, to świetny pomysł na niepodjadanie słodkości.