Zmień siebie – zdobienie odzieży szansą na tanią zmianę w szafie.

Zmień siebie – zdobienie odzieży szansą na tanią zmianę w szafie.

0

Marzy Ci się zmiana stylu, jednak nie możesz pozwolić sobie na wymianę całej garderoby? Istnieje tańsze rozwiązanie, które powinno przypaść Ci do gustu. Co powiesz na samodzielne odmienienie swoich ubrań? Bez obaw – nie jest to trudne!

Wybierz swój styl

Nim zaczniesz, zastanów się, w jakim stylu chciałabyś mieć swoje ubrania. Od tego zależy, jaki rodzaj dodatków dobierzesz. Gdy marzy Ci się Twoja garderoba w wersji młodzieżowej, to postaw na naprasowanki. Dzięki nim stworzysz bardzo modny efekt na kurtkach jeansowych, czy zwykłych bazowych koszulkach.
Eleganckie wykończenie uzyskasz wykorzystując kamienie, perły oraz półperły. Za ich pomocą stworzysz proste, jak i skomplikowane wzory na kardiganach, koszulkach, czy dodatkach. Spróbuj ozdobić perłami dekolt swojego ulubionego kardiganu – zdziwisz się, jak wiele da taka wbrew pozorom mała zmiana.
Uwielbiasz styl boho? Tutaj sprawdzą się pompony, a także ozdobne taśmy. W przypadku tego stylu możesz nieco zaszaleć z ilością dodatków i sposobami ich aplikacji.

Zajmij się ozdobami

Gdy już wiesz, jaki efekt chcesz osiągnąć możesz zająć się kupieniem ozdób w pasmanterii. Na początek doskonale sprawdzą się ozdobne kamienie, perły, półperły, taśmy termoprzylepne, czy naprasowanki. Są one na tyle proste w aplikacji, że nawet osoba początkująca bez problemu sobie z nimi poradzi. Warto spróbować swoich sił w kreatywnym ozdabianiu odzieży i przekonać się, że spektakularne zmiany nie potrzebują dużego nakładu finansowego.

Artykuł powstał dzięki http://sklep.wikoria.pl/pl/