Co to jest System Manuli?

Co to jest System Manuli?

0

System Manuli to unikalne na polskim rynku rozwiązanie dedykowane zakuwaniu przewodów hydraulicznych. Określa on procedury doboru komponentów przewodu i parametry zacisku. Firma Fluiconnecto swoją pracę opiera na tym właśnie systemie, gwarantującym najwyższą jakość. Pracują na częściach pochodzących od jednego producenta Manuli Hydraulics, co zapewnia ich perfekcyjne dopasowanie. 

W pełni satysfakcjonujący efekt końcowy

Posługiwanie się Systemem Manuli sprawia, że idealnie przebiega zakuwanie węży hydraulicznych Fluiconnecto. Zyskujemy pewność, że poszczególne elementy (wąż, końcówka, oprawka) pasują do siebie i tworzą funkcjonalną całość. Ich przewody przewyższają parametrami normy międzynarodowe.

Końcówki

Fluiconnecto korzysta ze wszystkich komponentów Manuli, m.in. są to końcówki wykonane z wysokiej jakości stali węglowej i nierdzewnej. Mikro i makro karby uszczelniają świetnie połączenie. Natomiast dodatkowy karb uszczelnia połączenie z oprawką.

Oprawki

Oprawki Manuli charakteryzują się jednoczęściową konstrukcją, wykonaną z jednolitego pręta stalowego. Opracowano także specjalne wersje oprawek do węży skórowanych na największe ciśnienie.

Węże hydrauliczne

Węże Manuli mają szeroki zakres aplikacji. Dostępne w wersji standardowej lub skórowanej. Odpowiednie do niskich i wysokich ciśnień (na przykład węże termoplastyczne na ekstremalne ciśnienia). Dostosowane też do różnych temperatur (na przykład węże termoplastyczne do niskich temperatur).

Maszyny do zakuwania

System Manuli spełnia tak wysokie normy, ponieważ oprócz świetnych komponentów wykorzystuje także maszyny zapewniające precyzyjne zaciskanie. Umożliwiają one na przykład powtarzalność zakuć w serii, są sterowane automatycznie lub ręcznie.