Dzień Matki coraz bliżej!

Dzień Matki coraz bliżej!

0

26 maja to ważny dzień, kiedy chcemy dać naszym mamom wszystko, co najlepsze i sprawić, aby poczuły się naprawdę wyjątkowo. Już teraz warto pomyśleć nad tym, co sprawi Twojej mamie największą przyjemność i sprawi, że jej twarz rozjaśni promienny uśmiech. Mamy dla Ciebie kilka rad, które z pewnością ułatwią Ci to zadanie.

Chwila przyjemności

Codzienne życie wypełnione jest głównie obowiązkami i stresem. Dzień Matki to doskonały moment, żeby oderwać się od problemów i skupić na sobie! Jednodniowa wizyta w SPA lub bon na zabieg w gabinecie kosmetycznym to prezent, który zachwyci każdą kobietę. Profesjonalna maseczka, zabieg przeciwzmarszczkowy albo masaż nie tylko pozytywnie wpłyną na wygląd, niwelując oznaki zmęczenia, ale również odprężą i zrelaksują Twoją mamę.

Kolejnym pomysłem na relaksujący prezent są bilety do kina lub teatru. Kulturalny wieczór przy doskonałej komedii, zwieńczony kolacją w klimatycznym lokalu, stworzy idealną sposobność, żeby spędzić razem trochę czasu, którego na co dzień nam brakuje.

Wzruszające momenty

W tym wyjątkowym dniu podaruj mamie… Wspomnienia!  Fotoksiążka CEWE wypełniona zdjęciami z ważnych momentów, fotografiami członków rodziny, fragmentami wspólnych wakacji i opisana Twoimi komentarzami z pewnością poruszy obdarowaną osobę. Otwarcie pięknej fotoksiążki z wysokiej jakości zdjęciami będzie sentymentalną podróżą po świecie wspomnień. Korzystając z oprogramowania CEWE Fotoświat, zaprojektujesz spersonalizowaną fotoksiążkę według własnych preferencji. Możesz wybierać spośród kilku rozmiarów, różnorodnych rodzajów papieru i skomponować dowolną kompozycję ze zdjęć. Dla Ciebie będzie to kreatywna zabawa, a dla mamy wartościowy prezent, do którego nieraz będzie wracać.