Idealnie dobrany lakier do paznokci

Idealnie dobrany lakier do paznokci

0

Nowoczesne lakiery do paznokci mogą mieć w dzisiejszych czasach nie tylko właściwości ozdobne, ale również pielęgnacyjne, dlatego też wybierając swój ulubiony lakier warto zwracać uwagę na obydwa parametry. Wybierając konkretny model lakieru, powinnyśmy brać po uwagę nie tylko obecnie panujące trendy kosmetyczne, ale przede wszystkim nasze indywidualne upodobanie i oczywiście zdrowie naszych paznokci.

Modne i stylowe lakiery do paznokci

W dzisiejszych czasach coraz mniej kobiet sięga po lakiery perłowe, które jeszcze kilka lat temu biły rekordy popularności i było można je znaleźć w każdym profesjonalnym sklepie. Lakiery perłowe coraz częściej zastępowane są brokatem lub błyszczącymi i matowymi emaliami. W dzisiejszych czasach cały czas w modzie są lakiery błyszczące, które doskonale sprawdzą się zarówno na profesjonalnych spotkaniach biznesowych, jak i również na wszelakich uroczystościach. Na co dzień większość kobiet preferuje tradycyjne matowe lakiery, ponieważ to dzięki nim można uzyskać bardzo subtelny i dyskretny efekt manicure. Nowością na rynku są lakiery winylowe oraz lakiery magnetyczne, które w swoim składzie zawierają drobinki tlenku żelaza. Drobinki te na skutek styczności z magnezem przemieszczają się tworząc oryginalne i niepowtarzalne wzory.

Najlepsze lakiery do paznokci

Jeżeli od dłuższego czasu poszukują Państwo porządnego lakieru na paznokcie w przystępnej cenie, ale nic ciekawego nie wpada wam w oczy, to warto w wyszukiwarkę google wprowadzić słowo kluczowe lakiery winylowe sklep i zamówić nowoczesne lakiery na bazie żywicy winylowej, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Emalia winylowa jest bardzo elastyczna i ma rewelacyjną przyczepność do naturalnej płytki. Lakiery winylowe mogą pochwalić się również bardzo szeroką paletą dostępnych kolorów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne lakiery winylowe charakteryzują się ponadto, brakiem smug oraz prześwitów i co najważniejsze, dwie warstwy wystarczą, aby w 100% pokryć paznokcie. Ogromną zaletą lakierów winylowych jest również to, że nie gęstnieją one podczas używania i co najważniejsze nie ścierają się na końcach.