Idealny prezent na ślub

Idealny prezent na ślub

0

Zawarcie związku małżeńskiego przez bliską osobę to szczególny moment w życiu. Mimo tego, że rezygnacja z podarunków na rzecz koperty z pieniędzmi jest coraz powszechniejszym zwyczajem, warto wrócić do pięknej tradycji wręczania prezentów. W ten sposób możemy podkreślić bliską relację z parą młodą i sprawić obdarowanym wielką radość. Jakie prezenty sprawdzą się najlepiej?

Odrobina szaleństwa

Organizacja ślubu wiąże się z wydatkami, które często osiągają niebotyczne kwoty. Z tego powodu znaczna część nowożeńców jest zmuszona zrezygnować z podróży poślubnej. Bilety na egzotyczną wycieczkę z pewnością wywołają ogromny uśmiech i dreszcz ekscytacji u państwa młodych. Opłacenie podróży dla dwóch osób jest kosztownym prezentem, więc warto zorganizować zbiórkę z grupą znajomych czy rodziną. Jeśli nowożeńcy nie stronią od ekstremalnych rozrywek, spraw im coś naprawdę niezwykłego – lot balonem albo skok na bungee z pewnością zapamiętają na całe życie.

Dobrze wyposażona kuchnia

Ślub często oznacza dla narzeczonych pierwsze wspólne mieszkanie. Aby osłodzić i ułatwić pierwsze momenty samodzielności, podaruj im prezenty, które przydadzą się w każdym mieszkaniu: eleganckie sztućce Gerlach, komplet garnków albo niezawodne noże kuchenne. Na stronie gerlach.pl znajdziesz solidne akcesoria kuchenne znanej i cenionej marki, która przez lata działalności wypracowała sobie pozycję lidera na rynku.

Miłośnicy kawy z pewnością docenią dobry ekspres do kawy. Jeśli nie jesteś przekonany, czy znajomi lubią pić ten aromatyczny napój, postaw na bezpieczną opcję, na przykład robot kuchenny. W sklepach dostępnych jest wiele ciekawych modeli, które zachwycają piękną obudową w pastelowych odcieniach. Sprzęt może jednocześnie być funkcjonalnym wyposażeniem, ułatwiającym codzienne życie i stylową ozdobą designerskiej kuchni.