Jak elegancko zastawić stół?

Jak elegancko zastawić stół?

0

Domowy stół powinien gromadzić domowników, dawać nam możliwość spędzenia czasu wspólnie. Zadbajmy o to, aby na stole pojawiały się nie tylko pyszne i wartościowe posiłki, ale również odpowiednia zastawa, w tym: sztućce. Nowoczesne komplety sztućców zaskoczą nas budową, trwałością i zdobieniami. Czy warto mieć je w domu? Zdecydowanie tak!

Różnorodne komplety sztućców

Szukając idealnego kompletu sztućców przede wszystkim warto zastanowić się, jak duży zestaw będzie nam potrzebny. Producenci proponują nam komplety składają się z 24, 48 lub 68 elementów. Sztućce zamknięte są w eleganckich walizkach, w których możemy przechowywać je, jeśli są to komplety na specjalne okazje. Taka walizka ze sztućcami to również świetny pomysł na prezent, np. dla młodej pary. Topowi producenci zaproponują nam również nieodpłatne wykonanie wybranego grawera na sztućcach. Producenci zaproponują nam również sztućce dla dzieci – są one nieco mniejsze, aby idealnie leżały w dziecięcych rączkach.

Jak tworzone są sztućce? Komplet sztućców tworzony jest ze stali nierdzewnej – materiał ten jest zabezpieczony przed odkształcaniem, zarysowaniem, uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią czy korozją. Bez obaw możemy takie sztućce czyścić w zmywarkach! Warto też zwrócić uwagę na profilowanie i wyważenie elementów kolekcji – sztućce doskonale leżą w dłoni, a posiłki spożywa się z przyjemnością!

Zdobienia – wybierz pięknie zaprojektowane sztućce!

Szukając pięknych i funkcjonalnych sztućców często skupiamy się na ich wyglądzie – bo jest co oglądać! Projektanci co chwilę proponują nam nowe, ciekawe wzory: sztućce zdobione są motywami roślinnymi czy ornamentami, dostępne są także sztućce projektowanie zgodnie z najnowszymi trendami: minimalistycznym czy skandynawskim. Sztućce takie doskonale uzupełnią stół i staną się jego najlepszą ozdobą.