Jesienny urlop w górach!

Jesienny urlop w górach!

0

Okres jesienny coraz częściej wybierany jest przez Polaków jako idealna pora na to, aby wypocząć. Nie muszą oni wyjeżdżać na zagraniczne wczasy, aby poczuć się wyjątkowo. Również w Polsce znajdziemy miejsca, w których wypoczniemy, naładujemy akumulatory i z pewnością odetchniemy pełną piersią. Szczególnie Podhale wydaje się być idealnym do tego miejscem.

Podhale dla Polaków to przede wszystkim Zakopane. Miasto to znane jest od stuleci, przede wszystkim jako kurort uzdrowiskowy i miejsce idealne do odpoczynku. Niestety, wraz ze wzrostem zainteresowania i rozrastaniem się miasta zwiększyła się też ilość turystów tu przebywających. Taka sytuacja sprawiła, że odpoczynek wśród tłumów nie zawsze jest możliwy. Zakopane oferuje wiele atrakcji – kolejkę na Kasprowy Wierch, możliwość spacerowania po licznych dolinach, zwiedzanie Krupówek. Czy jednak musimy zatrzymywać się w tym tłocznym mieście? Nie!

Wczasy z dala od Zakopanego!

Na szczęście nie tylko w samym Zakopanem możemy spędzać czas. W pobliskiej Bukowinie i Poroninie również znajdziemy dużą bazę noclegową oraz liczne miejsce, gdzie smacznie zjemy czy spędzimy czas.
Szukasz komfortowego miejsca dla siebie i swoich bliskich na Podhalu? Sprawdź – poronin noclegi z wyżywieniem.