Wczasy na Dominikanie – czy to dobry wybór?

Wczasy na Dominikanie – czy to dobry wybór?

0

Egzotyczne wczasy stały się znacznie bardziej dostępne cenowo dla Polaków. Jest to wynikiem niepokojów na Bliskim Wschodzie i znacznym spadkiem sprzedaży wycieczek do dotychczas najczęściej wybieranych kurortów w Egipcie czy Turcji. Na sytuację tę wpłynęły najbardziej liczne zamachy terrorystyczne w miejscowościach turystycznych. Wielu turystów zrezygnowało z wcześniej wykupionych wycieczek, nawet kosztem wpłaconych zaliczek. Na szczęście pojawiła się alternatywa!

Egzotyczne wycieczki do krajów takich jak Kuba, Seszele czy Mauritius jeszcze od niedawna były dostępne wyłącznie dla Polaków zamożnych. Ceny wycieczek mocno przekraczały kwoty 6-7 tysięcy złotych, przez co statystyczny Kowalski nie mógł pozwolić sobie na takie wczasy. Obecnie sytuacja zmieniła się diametralnie – biura podróży zmuszone zostały wręcz do obniżenia cen, co było warunkiem ich utrzymania się na rynku.
Obecnie ceny takich wycieczek są znacznie niższe i znacznie większa ilość Polaków może w końcu zrealizować swoje marzenia o takich wczasach. Jak je wykupić?

O co pytać w biurze podróży?

Kluczowa jest wycieczka do biura podróży – podczas rozmowy z pracownikami biura musimy określić, jaki kierunek nas interesuje oraz jaką kwotą dysponujemy. Pracownicy są w stanie znaleźć taki rodzaj wczasów egzotycznych, który z pewnością spełni nasze oczekiwania. Wakacje na Dominikanie last minute z pewnością są jednymi z najchętniej wybieranych. To wyspiarskie państwo kusi nie tylko krystalicznie czystym piaskiem, ale przede wszystkim czystym i błękitnym morzem. W cenie wycieczki znajdują się m.in. bilety lotnicze, transfery z lotniska, opieka rezydenta lub pilota, zakwaterowanie, wyżywienie i możliwość korzystania z licznych udogodnień hotelowych.
Wyjazd na Dominikanę z pewnością stanie się niezapomnianym przeżyciem dla każdego członka rodziny!