Kilka pomysłów na wykorzystanie zdjęć

Kilka pomysłów na wykorzystanie zdjęć

0

Nasze czasy to era pstrykania zdjęć. Robimy je niemal wszędzie i bez ustanku. Zwłaszcza gdy cieszy nas rzeczywistość, w której się znajdujemy. Pragniemy dzielić się nią z innymi i zachować jej fragmenty na pamiątkę. Nie wszystkie robione przez nas zdjęcia mają wartość artystyczną. Ale wiele z nich naprawdę pięknie wygląda i w dodatku są to jakby dzieła naszego życia. Wynikające z tego, co robimy, kim jesteśmy, co nas fascynuje. Dlatego warto je w jakiś sposób wykorzystać i zamienić w coś atrakcyjnego.

Fotoksiążki

Interesujące pomysły na to, jak wykorzystać zrobione przez nas fotografie, podsuwa nam Cewe: cewe-fotoksiazka.pl Proponują oni m.in. efektowne fotokalendarze i fotoksiążki. Zdjęcia rozporoszone w różnych miejscach można ułożyć w przepiękną opowieść albo prezentację. Książka doskonale przedstawi jakieś wydarzenie za pomocą obrazów. Na przykład wyrazi historię miłosną czy opisze nasze przygody sportowe. Ale także – idealnie nadaje się do tego, żeby pokazywać w niej zdjęcia ukazujące atrakcyjne dla nas obiekty: rośliny, potrawy, zwierzęta, krajobrazy.

Fotokalendarze

Warto udane i ważne fotografie eksponować w naszych wnętrzach. Fotokalendarze jak z marzeń. Pokazujące piękno, w którym udało nam się uczestniczyć. Wyjątkowe chwile, osoby, wydarzenia, przedmioty, spotkania – wszystko to, co zawieramy na zdjęciach, udaje się także pokazać we wnętrzach. Fotokalendarze mają różne formy. Powiesimy je na ścianie lub ustawimy na półce czy komodzie. Wszędzie tam, gdzie chcemy patrzeć na wyjątkowe sprawy z naszej przeszłości i łączyć je z aktualnością.

Fotoobrazy

Warto zdjęcia zamieniać też w efektowne fotoobrazy, które udekorują każde pomieszczenie. Nawet kuchnię. Dojrzałe jabłko w dużej skali czy kawałek tortu jagodowego – taka ozdoba to trochę żart, trochę rodzaj sztuki. Zwłaszcza gdy zdjęcia zrobiliśmy sami.