Klasyka i elegancja – kuchnia biała matowa

Klasyka i elegancja – kuchnia biała matowa

0

Kuchnia urządzona w bieli wydaje się większa i jaśniejsza niż w rzeczywistości. Kolor ten jest zawsze modny i to zarówno wtedy, gdy występuje samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi barwami. Nowoczesna i piękna kuchnia biała matowa to marzenie, które można zrealizować w każdym, nawet najmniejszym wnętrzu. Podstawą są oczywiście odpowiednie meble, wyróżniające się efektownym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami, zwiększającymi komfort użytkowania.

 

Nowoczesna kuchnia biała matowa

Jednym z najchętniej kupowanych zestawów na stronie www.gama-sklep.com.pl jest nowoczesna, komfortowa kuchnia Kam. Są to meble skonstruowane w taki sposób, by można było regulować ich wysokość i dostosować ją do wzrostu użytkowników. Umożliwiają to regulowane nóżki oraz specjalnie uchwyty do szafek podwieszanych, dzięki którym możliwe jest zawieszenie na wybranej wysokości.

Niewątpliwą zaletą tego systemu jest ogromny wybór szafek oraz wersji kolorystycznych. Od klasycznego połączenia bieli z szarością aż po stylowe zestawienie bieli z czernią. Systemy mebli Kam posiadają szuflady z wysokiej klasy prowadnicami oraz szafki z zawiasami regulowanymi w trzech płaszczyznach. System wyróżnia się minimalistycznym, modernistycznym designem.

 

Klasyczna kuchnia biała matowa

Meble kuchenne w stylu prowansalskim to opcja dla osób ceniących klasykę i komfort. Zestaw MDF Amelia patyna to kuchnia biała matowa o ciepłej, miłej dla oka kolorystyce. Oryginalne, delikatne elementy zdobnicze frontów dodają jej wyjątkowości i sprawiają, że doskonale się prezentuje. Podobny styl ma kolekcja Prowansja, której fronty mają bardzo charakterystyczne zdobienia i wyróżniające się uchwyty.

Klasyczna biała kuchnia matowa w stylu angielskim to zestaw MDF Alina. Na pierwszy rzut oka można tu zauważyć dbałość o detale oraz staranne wykończenia. W ofercie są szafki o różnych wymiarach i kształtach, co ułatwia umeblowanie nawet najmniejszego pomieszczenia.