Lampy wpuszczane w sufit jako połączenie klasyki i nowoczesności!

Lampy wpuszczane w sufit jako połączenie klasyki i nowoczesności!

0

Lampy wpuszczane (albo innymi słowy wpustowe) zrewolucjonizowały myślenie Polaków o oświetleniu wnętrz. Można dzięki ich zastosowaniu uzyskać bardzo interesujące efekty aranżacyjne, nie zabierając niepotrzebnie miejsca w przestrzeni i jednocześnie ciekawie ją oświetlając!

 

Mogą stanowić główne elementy oświetlenia wnętrza albo te uzupełniające

Wszystko zależy od tego, jaki efekt pragną uzyskać domownicy. Pewnym jest, że ich funkcjonalność i zarazem nietuzinkowy, nierzucający się nadmiernie w oczy wygląd sprawiają, że wybiera się je coraz częściej. Nie tylko przestrzeń domowa może dzięki nim bardzo wiele zyskać, te popularne lampy często pojawiają się także w przestrzeniach publicznych.

 

Klasyczny model utrzymany w nowoczesnym klimacie zaskoczy domowników łatwością montażu oraz tym, że stanowi mariaż praktyczności i ciekawego wyglądu. Dzięki jego zastosowaniu oświetlić można przestrzeń tak, by wyeksponować jej najbardziej reprezentacyjne fragmenty. Do sypialni, do salonu, do biura – ten egzemplarz zachwyca wielością zastosowań!

 

Minimalistyczna lampa wpuszczana ze zintegrowanym źródłem światła zaskoczy kupujących innowacyjnością oraz intrygującym, futurystycznym wyglądem. Mimo tego, że na suficie nie zajmie ona wiele miejsca, oświetli przestrzeń dokładnie tak, jak życzą sobie tego mieszkańcy. W opinii specjalistów to jeden z najciekawszych sposobów na wprowadzenie dawki jasności do czterech ścian!