Mała łazienka z wielkim charakterem

Mała łazienka z wielkim charakterem

0

Niewielka przestrzeń ciasnej łazienki wydaje się trudnym podłożem do stworzenia bogatej aranżacji, a myśl o wepchnięciu w nią wanny od razu kojarzy się z zajęciem całego wnętrza. Ta błędna myśl towarzyszy wielu osobom, urządzającym swoje mieszkanie dlatego często decydują się oni na zakup prysznica.

Wizja fachowców urzeczywistnia marzenia

Szczęściem okazuje się wyobraźnia projektantów, którzy w życie wprowadzili wanny asymetryczne, idealnie pasujące do niewielkich pomieszczeń. Wybór tych produktów to nietuzinkowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią oddać się błogiemu relaksowi i chwilom komfortu w ciepłej wodzie. Taka propozycja armatury łazienkowej jest idealnie dostosowana do małych łazienek, ponieważ ustawność wywodząca się z nowatorskich kształtów wanny potrafi dopasować się do niewielkich wnęk lub kątów, tym samym zagospodarowując wymagane miejsce.

Kilka odkryć wanny asymetrycznej

Dekoratorskie triki mają obecnie wszechstronne zastosowanie i pozwalają na optyczne powiększanie wnętrz za pomocą luster lub deseni kafli. Praktyczność jednak nadal pozostaje realna i wymaga prawdziwego zagospodarowania małej łazienki, która jest wymagającym pomieszczeniem. Czasem jest tak, że decydując się na zakup wanny do ciasnego wnętrza, jednocześnie wyklucza to wstawienie tam innych mebli typu szafki. To z kolei wiąże się z pozbawieniem miejsca wszystkich artykułów pielęgnacyjnych towarzyszących codziennym zabiegom, które w efekcie „zagracają” pomieszczenie. Nowoczesne wanny asymetryczne łączą w sobie jednak funkcjonalność z praktycznością, ponieważ ich nowatorski kształt pozwolił na stworzenie wnęk lub zabudowanych półeczek, które doskonale nadadzą się do przechowywania podręcznych kosmetyków. Tym samym czystość łazienki zostaje zachowana, a wszystkie przyjemności da się połączyć.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://1lazienka.pl/category/wanny-asymetryczne – wanny asymetryczne

Nieograniczone piękno

Oczywiście jednym z wielu walorów wanny asymetrycznej jest jej piękno wizualne, które w wielu wzbudza zachwyt. Innowatorskie żłobienia i wypustki tworzą bardzo oryginalny design tych produktów, które tym samym zaznaczają swoje dostojne miejsce w każdej łazience. Mała powierzchnia nie musi zatem oznaczać nudy związanej z minimalistycznym zagospodarowaniem przestrzeni. Wszystkie marzenia, nawet te pozornie niemożliwe, mogą zostać spełnione, jeśli tylko ma się pomysł i odrobinę fantazji. Rynek bowiem dostarcza wszechstronność produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, przynosząc im zasłużone chwile relaksu i komfortu w wymarzonej wannie, pięknie komponującej się z otoczeniem.