Laptopy Warszawa z wydajnymi i oszczędnymi procesorami

Laptopy Warszawa z wydajnymi i oszczędnymi procesorami

0

Kiedy wybierasz podzespoły, z których ma powstać komputer stacjonarny, sprawa jest dość prosta. Wydajność i specjalizacja są jedynymi kryteriami wyboru. Inaczej jednak ma się sprawa, jeśli wybierasz podzespoły, które chcesz znaleźć w swoim laptopie, który chcesz mieć zawsze pod ręką – gdziekolwiek się wybierasz. Musisz wtedy znaleźć sensowny kompromis między swoimi oczekiwaniami zawodowymi i zapotrzebowaniem na energię oraz wpływem na ciężar tego wszystkiego, co ma się w komputerze znaleźć. Z jednej strony nie po to kupujesz komputer przenośny, aby przenoszenie go stanowiło problem. Z drugiej zaś, nie po to nosisz ze sobą komputer, aby służył Ci jako nic niepotrafiąca zrobić atrapa. W tym zestawieniu znajdziesz laptopy Warszawa, które zostały przez swoich producentów wyposażone w osprzęt, który pomoże Ci sprawnie zrealizować swoje potrzeby. Komputery z nowoczesnym procesorem i3 są wystarczająco wydajne do większości trudnych zadań, a jednocześnie na tyle oszczędne i lekkie, aby nie trzeba było laptopa wozić na specjalnym wózku.

 

Laptopy z procesorem i3 to świetne niedrogie laptopy, które nadają się do wykonywania wszystkich podstawowych zadań, takich jak przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów, przygotowywanie dokumentów, programowanie itp. W przypadku, gdy potrzebujesz laptopa do innych wymagających zadań, takich jak projektowanie graficzne, zdjęcia i edycja wideo, produkcja muzyki, być może słusznym rozwiązaniem będzie wybranie komputera o nieco mocniejszej specyfikacji. Jeśli zdecydowałeś się na zakup laptopa z procesorem Intel Core i3, zapoznaj się z naszym przewodnikiem poniżej, aby znaleźć odpowiedni sprzęt dla siebie. Wszystkie te laptopy są świetnym kompromisem pod względem ceny i wydajności.

 

Laptopy Warszawa marki Acer Aspire

 

Laptopy Acer Aspire E 15 to popularne i niedrogie laptopy Warszawa z procesorem i3, jakie są dostępne na rynku laptopów poleasingowych. Ich użytkownicy chwalą świetną jakość wykonania i 15,6-calowy wyświetlacz Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Dzięki ekranowi z podświetleniem LED można wygodnie korzystać z laptopa w jasnym świetle. Za wydajność i zgodność z wymaganiami najnowszych programów odpowiada procesor Intel Core i3 8. generacji z taktowaniem do 3,4 GHz. Dzięki 6 GB pamięci RAM można pracować z wieloma otwartymi kartami bez żadnych problemów z opóźnieniem.

 

Procesor graficzny Intel UHD 620 umożliwia obsługę ciężkich aplikacji, takich jak Adobe Photoshop. Laptop ma baterię, która może pracować bez ładowania nawet do 13,5 godzin i jest wyposażony we wszystkie niezbędne porty komunikacyjne, w tym USB 3.1 Type-C i USB 3.0 do podłączania zewnętrznych urządzeń peryferyjnych. Jest to świetny wybór, jeśli szukasz niedrogiego i wydajnego laptopa z procesorem i3, którego będziesz używać do różnych zadań.

 

Laptop HP Pavilion 2019

 

Ten laptop HP Pavilion to najnowsza wersja firmy HP, która często dostarcza mocne komputery w przystępnej cenie. To dobry laptop o solidnej wydajności i żywotnością baterii do 6 godzin. Te laptopy Warszawa są wyposażone w procesor Intel Core i3 7. generacji w połączeniu z 12 GB pamięci RAM i 1 TB dysku twardego. Jeśli potrzebujesz większej pamięci RAM i przestrzeni dyskowej, możesz dość łatwo dokonać rozbudowy. Wbudowana kamera wysokiej rozdzielczości z wbudowanym mikrofonem cyfrowym pozwala wygodnie prowadzić wideorozmowy ze znajomymi i rodziną.

 

Lenovo IdeaPad – laptopy Warszawa dla każdego

 

Lenovo IdeaPad 330 to seria bardzo popularna wśród użytkowników ze względu na zaawansowaną konfigurację sprzętową. Te laptopy Warszawa wybierane są ze względu na świetny wygląd, który sprawia, że sprawdzają się zarówno wśród ludzi biznesu, jak i studentów. Projekt nowej serii laptopów Ideapad został nieco zmodyfikowany i unowocześniony. Laptop ma 15-calowy wyświetlacz HD, który zapewnia jasne i żywe kolory.

 

Laptop zapewnia wszystkie rodzaje łączności, które będą potrzebne do pracy z urządzeniami zewnętrznymi. Jeśli chodzi o wydajność, laptop działa na systemie Windows 10, który zapewnia płynną i wygodną pracę. Dzięki procesorowi Intel Core i3 8. generacji i 8 GB pamięci RAM ten laptop poradzi sobie z większością podstawowych zadań bez żadnych opóźnień. Lenovo IdeaPad 330 to jedne z najlepszych i najbardziej wszechstronnych laptopów z nowoczesnym osprzętem i wysoką wydajnością.