Minimalistyczny wieszak na rowery.

Minimalistyczny wieszak na rowery.

0

Jaka jest różnica pomiędzy wieszakiem na rowery, stworzonym przez pasjonata a wieszakiem zaprojektowanym przez „zwykłego” projektanta? Odpowiedź jest prosta – ogromna! Wieszak na rowery, stworzony przez prawdziwego pasjonata, jest o wiele bardziej funkcjonalny i wygodny. Sprawdźmy, jakie powinien on posiadać cechy, by stać się rewolucją na rynku.

Niewielki rozmiar

Jak to mówią mężczyźni, rozmiar ma ogromne znaczenie. Tak też jest w przypadku wieszaków na rowery. Z tą jednak różnicą, że najlepszy wieszak, to po prostu najmniejszy wieszak. Dlaczego? Sprawa jest prosta. Najlepiej zainwestować w niewielkie i jak najmniej uciążliwe rozwiązanie. Po co zagracać sobie miejsce w domu. Najlepiej wybrać produkt, który zajmie go jak najmniej.

Tym bardziej, że niewielki wieszak na rowery, może być usytuowany dosłownie wszędzie. Długie, ciężkie wieszaki, z wystającymi elementami, raczej nie będą nam się dobrze kojarzyć, szczególnie jeśli draśniemy się o nie w nogę. Z kolei małe, opływowe i minimalistyczne rozwiązania, sprawdzą się bardzo dobrze na tym polu.

Możliwość dopasowania

Po czym poznamy dobry wieszak na rowery? Odpowiedź jest prosta. Po jego uniwersalnej budowie. Chodzi tu przede wszystkim o to, by wieszak ten posiadał coś w rodzaju regulowanej przekładni, którą można dowolnie zmieniać szerokość uchwytu. W ten sposób, nasz minimalistyczny uchwyt na rower, nie tylko zajmie mało miejsca, ale przede wszystkim będzie dopasowany do rowerów o różnych szerokościach ramy.

Oczywiście to nie wszystko, jeśli chodzi o dopasowanie. Dobry wieszak na rowery to taki, który da się zamontować dosłownie wszędzie. To od nas powinno zależeć jego usytuowanie. Powinien znajdować się on tam, gdzie nam najwygodniej, jednocześnie nie blokując dostępu do innych rodzajów sprzętu i domowego wyposażenia.

Funkcje dodatkowe

Dobry wieszak na rowery, powinien posiadać jeszcze jedną funkcję. Chodzi tu oczywiście o możliwość przechowania różnych gadżetów dodatkowych. Po raz kolejny zgubiłeś wentyl? Czemu nie wrzucisz go do swojego wieszaka, który jednocześnie może być ciekawym narzędziem do przechowywania drobnych elementów.

Ponadto, dzięki swojej wielofunkcyjności, powinien on nadawać się również do przechowywania innych rzeczy. Mile widziana jest możliwość zawieszenia na nim nart, czy innego, w miarę lekkiego, sportowego wyposażenia. Oczywiście nie zapominajmy, by nasz minimalistyczny wieszak marzeń, był przede wszystkim… ładny. Niech dobrze prezentuje się na ścianie naszego domu. Może ktoś uzna go za dekorację?

Artykuł powstał dzięki materiałom udostępnionym przez Calus-P