Niebanalny pomysł na taras

Niebanalny pomysł na taras

0

Wydaje Ci się, że Twój ogród prezentuje się nieco nudno? Najwyższa pora zadbać o swoją przydomową przestrzeń tak samo, jak dbasz o wnętrze swojego domu! Pięknie zaadaptowany, nowoczesny salon może stać się letnim centrum relaksu dla całej rodziny. Jedyne, co musisz zrobić, aby zewnętrzna strefa rozbłysnęła nowym blaskiem, to wymienić niewygodne, wysłużone meble na designerskie modele. Jaki pomysł na taras sprawdzi się na Twojej posesji? Sprawdź!

Pomysł na elegancki taras – salon pod chmurką

Pierwszy pomysł na taras przypadnie do gustu miłośnikom stylowych, awangardowych form. W asortymencie czołowych producentów znajdziesz kolekcje, które składają się nie z tradycyjnych stołów i krzeseł, ale luksusowych narożników o modułowej budowie. Dzięki sprytnej konstrukcji, możesz w dowolny sposób łączyć ze sobą poszczególne komponenty, tworząc za każdym razem nowy mebel dostosowany do chwilowych potrzeb. Obawiasz się, że meble tapicerowane nie zdadzą egzaminu w ogrodzie? Nic bardziej mylnego! Poduszki i siedziska mebli dobrych marek pokryte są wysokiej jakości, mocnym materiałem impregnowanym teflonem. Ochronna warstwa zabezpiecza meble przed wnikaniem wody oraz zanieczyszczeń, dzięki czemu wyjątkowo łatwo utrzymać tkaninę w nieskazitelnej czystości.

Meble na mały taras

Rozłożysty, duży narożnik nie zmieści się na Twoim niewielkim tarasie? W takim razie przyjrzyj się bliżej designerskim huśtawkom! Modne huśtawki w niczym nie przypominają bujanych ławek, które jeszcze do niedawna gościły w naszych ogrodach.  Duży, podwieszany fotel w oryginalnym kształcie jest świetną alternatywą dla kanapy. Zabudowana forma wypełniona miękką poduchą zapewni Ci najwyższy komfort wypoczynku, a jednocześnie doda zewnętrznej strefie polotu i szyku.