Nietypowe rozwiązania meblowe w mieszkaniach!

Nietypowe rozwiązania meblowe w mieszkaniach!

0

Coraz więcej z Polaków przywiązuje wagę do tego, aby mieszkań nie tylko wygodnie, ale i funkcjonalne i elegancko. Pomagają w tym liczne portale internetowe związane z aranżacjami wnętrz, jak i gazety wnętrzarskie. Obecnie też możemy kupować meble i dodatki nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale przede wszystkim w licznych sklepach internetowych, również tych zagranicznych. To daje nam praktycznie nieograniczoną wolność wyboru i możliwość dowolnej aranżacji naszego mieszkania czy domu. Jakie elementy wyposażenia są obecnie najmodniejsze?

Niewielkie stoliki!

Niewielkie stoliki kawowe są obecnie absolutnym hitem – ich różnorodność przyprawi nas o ból głowy, jednak warto wybrać model odpowiadający naszym gustom. Taki stoliczek doskonale sprawdzi się jako dodatek do salonów, pokojów dziennych, czytelni. Niewielkie stoliki mogą być projektowane na wzór skandynawski, tj. posiadać trzy nogi wykonane z naturalnego drewna oraz elegancki, gładki blat, nierzadko w formie liścia. Takie stoliczki mogą także składać się z dwóch elementów – mniejszy blat jest wysuwany z pod spodu większego blatu – dzięki temu zyskuje się znacznie większą powierzchnię.
Innym pomysłem na ciekawy stolik są niewielkie kolumienki w kształcie… zwierząt leśnych. Pomysłowość projektantów nie zna granic, a stoliczek przypominający sowę czy królika wspaniale przyozdobi nawet najbardziej zwykłe pomieszczenie.

Nietypowe stołki

Szukając oryginalnych stołków do mieszkania warto postawić na nowoczesne hokery – sprawdza się one przede wszystkim w kuchniach, gdzie znajduje się wysoki blat. Hokery tworzone są z różnorodnych tworzyw – mogą być tapicerowane lub też tworzone z gładzonych płyt drewnianych. Siedziska nierzadko posiadają także oparcia dla zwiększenia komfortu użytkownika.