Nowoczesny taras i tarasola nad naszymi głowami

Nowoczesny taras i tarasola nad naszymi głowami

0

Piękny i zadbany taras może służy nam znacznie dłużej niż tylko latem. Ciepła, słoneczna jesień w Polsce to świetny czas, aby przedłużyć wypoczynek na tarasie i wśród zieleni. Wybierając nowoczesne tarasole możemy zadbać o nasz komfort również w czasie września czy października Co zaoferują nam topowi producenci?

Piękny taras – jak go zaaranżować?

Na tarasie pierwsze skrzypce grają zawsze meble – ich wybór jest dzisiaj olbrzymi! Wśród rekomendowanych kompletów największym zainteresowaniem cieszą się meble technorattanowe, meble oparte na aluminiowych stelażach, meble rotangowe. Wybierając konkretne zestawienie musimy być świadomi, aby meble ogrodowe były przede wszystkim odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Niskiej jakości tworzywa bardzo szybko zaczną się koślawić, łamać, odkształcać.

Ochrona przed słońcem i deszczem

Do niedawna najpopularniejszym sposobem na ochronę przed słońcem było wykorzystywanie parasoli ogrodowych. Dzisiaj pragniemy produktów bardziej funkcjonalnych. Ciekawą opcją są tarasole dostępne na stronie tarasola.pl – te unikatowe konstrukcje pozwolą na znacząco poprawić nasz komfort i wydłużyć czas odpoczynku na tarasie do późnej jesieni. Jak to możliwe?

Tarasola to nowoczesna i funkcjonalna konstrukcja, która rozpościera nad naszymi głowami obszerny dach. Dach parasoli może być rozkładany i składany w zależności od potrzeb. Wybór modeli tarasoli jest szeroki – jedną z najchętniej wybieranych jest tarasola z dachem stworzonym z aluminiowych lameli obracających się wokół własnej osi. Użytkownik sam decyduje o ustawieniu lameli i o tym, jak wiele światła wpada pod tarasolę.

Konstrukcja tarasoli wykonana jest z aluminiowych elementów malowanych proszkowo. Oznacza to, że tarasola zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci i rdzą.