Oprogramowanie Symfonia ułatwia funkcjonowanie firmy

Oprogramowanie Symfonia ułatwia funkcjonowanie firmy

0

Prowadzenie firmy w polskich warunkach nie jest zadaniem łatwym. Wśród wielu licznych obowiązków, jednym z najbardziej pracochłonnych jest prowadzenie rachunków, sporządzanie i gromadzenie wszelkiej dokumentacji, obliczanie należnych składek, podatków itp. Nie każdy przedsiębiorca, szczególnie właściciel małej firmy, zwłaszcza na początku działalności, może pozwolić sobie na zatrudnienie księgowych. Jednak i z takiej sytuacji jest wyjście, a jest nim program typu ERP, czyli oprogramowanie pomagające zarządzać finansami i sprawami kadrowymi w firmie. Jednym z takich programów jest ERP Symfonia firmy Sage.

Oprogramowanie Symfonia oferuje mnóstwo funkcjonalności

Program Symfonia jest programem typu ERP, czyli enterprise resource planning, co można przetłumaczyć, jako planowanie czy zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. I taka jest w rzeczywistości jego funkcja. Jest to program, który po odpowiedniej konfiguracji wykona wiele skomplikowanych operacji i obliczeń oraz pokaże wiele danych istotnych dla funkcjonowania firmy.

Wśród licznych funkcji, jakie oferuje system Symfonia, można znaleźć między innymi:

– kadry i płace,
– księgowość
– zrządzanie relacjami z klientami
– zarządzanie pracownikami,
– obsługa magazynów i wyposażenia.

Taki program świetnie nada się zarówno dla małych firm, których właściciele zajmują się wykonywaniem takich zadań, jak i firm, w których zatrudnieni są księgowi.

System Symfonia i jego zalety

Symfonia jest oprogramowaniem, które oferuje korzyści w kilku obszarach. Przede wszystkim ułatwia ona wykonywanie rozmaitych obliczeń, a po odpowiedniej konfiguracji znacznie przyspiesza prace na przyszłość. Dla pracowników bezpośrednio zajmujących się sprawami finansowymi czy kadrowymi, czyli księgowych i kadrowych, stanowi to znaczne ułatwienie i przyspieszenie pracy.

Dla właścicieli i managementu oprogramowanie Symfonia będzie świetnym źródłem różnego rodzaju raportów, które mogą wskazać, w których obszarach należy poprawić funkcjonowanie firmy. Usprawnienie pracy ww. osób to także niższe koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa, a więc dodatkowa korzyść.

Program ERP Symfonia to elastyczność

Symfonia http://www.tradiss.pl/system-sage-symfonia-erp/wymagania-techniczne.html jest programem, który nabywa się na zasadzie subskrypcji. Można wybrać poszczególne moduły pokrywające dany obszar działalności, aby nie ponosić niepotrzebnych kosztów. Dzięki temu otrzymuje się nie tylko funkcjonalne narzędzie, ale też aktualizacje dostosowujące działanie systemu do zmieniających się uwarunkowań prawnych. Chcąc wypróbować oprogramowanie Symfonia, można pobrać wersję demo i sprawdzić, czy odpowiada ono oczekiwaniom.