Pięć powodów, za które kochamy meble na taras z technorattanu!

Pięć powodów, za które kochamy meble na taras z technorattanu!

0

Meble na taras z technorattanu od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością. Dlaczego wyplatane z syntetycznego materiału meble i dodatki zyskały tak wielką popularność? Sprawdź!

Po pierwsze: technorattanowe meble na taras są trwałe

Meble na taras muszą nieustannie mierzyć się z działaniem niszczycielskich czynników, które mogą negatywnie wpływać na ich kondycję. Jeśli chcesz mieć pewność, że nowy fotel albo leżak bez szwanku wyjdzie z największej ulewy i w nienagannym stanie przetrwa w polowych warunkach nawet srogą zimę, wybierz meble z technorattanu! Materiał ten wykazuje ponadprzeciętną odporność na zmienne warunki pogodowe.

Po drugie: brak kłopotów!

Outdoorowe umeblowanie przeważnie trzeba raz na jakiś czas impregnować lub poddawać renowacji. Właściciele mebli z technorattanu pozbawieni są tej wątpliwej przyjemności. Nie dość, że nie musisz poświęcać czasu na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, to dodatkowo w zapomnienie odchodzi również uciążliwe czyszczenie. Włókna o zwartej, nieporowatej strukturze nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu wyjątkowo łatwo utrzymać meble w nieskazitelnej czystości.

Po trzecie: meble na taras w zgodzie z Matką Naturą

Coraz częściej staramy się dokonywać świadomych wyborów podczas zakupów.  Nie chcemy przykładać ręki do niszczenia środowiska naturalnego i degradacji planety. Meble na taras z technorattanu doskonale wpisują się w te godne pochwały trendy! Syntetyczny rattan jest materiałem całkowicie neutralnym dla środowiska, a podczas jego produkcji nie uwalniają się żadne związki toksyczne. Co ważne, żywotność technorattanowego umeblowania jest niezwykle długa (wynosi nawet ponad 20 lat!). Po wieloletnim okresie użytkowania technorattan może być poddany recyklingowi.

Po czwarte: piękny wygląd

Walory użytkowe nie są jedyną zaletą mebli na taras z technorattanu. W parze z wysoką funkcjonalnością idzie w tym przypadku dopracowany do perfekcji wygląd. Niebanalne, minimalistyczne projekty proponowane przez czołowych producentów zadowolą nawet najbardziej wymagającego konesera designu.

Po piąte: szeroki wybór

Nudne stoły i ławki odchodzą w zapomnienie!  W modnych przestrzeniach królują obecnie luksusowe kanapy o modułowej budowie, designerskie huśtawki w kształcie otulającego kokonu i niezwykle komfortowe leżanki. Asortyment w sklepach jest naprawdę szeroki, dzięki czemu bez problemu znajdziesz komplet współgrający z Twoją wizją ogrodu idealnego.