Lista prezentów dla Pary Młodej

Lista prezentów dla Pary Młodej

0

Wesele i ślub to dla nowożeńców okazja do skompletowania wyposażenia do nowego mieszkania, co znacząco ułatwia start we wspólne życie. Ostatnio modne stało się komponowanie list prezentowych, które młoda para może opublikować dla swoich gości w internecie. Co warto umieścić na takiej liście? Sprawdź!

Podróż w nieznane

Organizacja ślubu i wesela to wielkie przedsięwzięcie, które kosztuje narzeczonych sporo nerwów. Po wielomiesięcznych przygotowaniach i stresie, warto zafundować sobie zasłużony relaks! Ciekawą alternatywą dla klasycznych, namacalnych prezentów, jest wpisanie na swoją listę bonu do biura podróży. Duże agencje turystyczne dają klientom możliwość zakupienia vouchera opiewającego na dowolną kwotę. Zadaniem gości jest w tym przypadku kupno karty podarunkowej, natomiast czas wycieczki i destynację wybierzemy sobie sami. Alternatywą mogą tutaj być bony do SPA usytuowanego w zacisznym, leśnym zakątku.

Sztućce na prezent ślubny – klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody

Akcesoria kuchenne i wyposażenie mieszkania znajdują się przeważnie na szczycie większości ślubnych list prezentowych. Jakie przedmioty z pewnością warto mieć na swojej liście? Zdecydowanie sztućce! Komplet solidnych, wysokiej klasy sztućców to element obowiązkowy w każdym mieszkaniu. Na szczególną uwagę zasługują modele wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Tego typu wyrobu wyróżniają się ponadprzeciętną odpornością na korozję i zarysowania, co gwarantuje im długowieczność. Dobre marki posiadają w swoich kolekcjach ciekawe, minimalistyczne modele w wersjach matowych i błyszczących. Goście kupujący sztućce Gerlach w prezencie ślubnym, mają możliwość wygrawerowania na rączkach kilku słów upamiętniających niezwykłe wydarzenie.