Poszukiwanie idealnej sukni ślubnej

Poszukiwanie idealnej sukni ślubnej

0

W dniu ślubu wszystkie oczy są zwrócone głównie na Pannę Młodą, dlatego musi ona wyglądać oszałamiająco i stylowo. Jednocześnie ważne jest, by w swojej sukni czuła się dobrze i wygodnie.

Poszukiwanie

Piękne i tanie suknie ślubne, które będą idealnie pasowały do sylwetki, wcale nie są takie łatwe do znalezienia. Aby cały proces wyboru był łatwiejszy, trzeba zastosować się do kilku zasad:
– sukni trzeba zacząć szukać jak najwcześniej, aby uniknąć niepotrzebnego stresu,
– najlepiej wybrać jedną, zaufaną osobę, która dobrze doradzi; cała rzesza koleżanek niekoniecznie jest dobrym pomysłem, gdyż każda z nich będzie miała inny gust, a co za tym idzie każda będzie widzieć przyszłą Pannę Młodą w czymś innym,
– na przymiarkę warto iść w ładnym makijażu i przynajmniej trochę ułożonych włosach – pomoże to wyobrazić sobie, jak dana suknia będzie się komponowała z resztą wizerunku w dniu ślubu,
– należy pamiętać, że oprócz uczucia wyjątkowości, suknia powinna być także komfortowa.
Co ważne, mieszkając na Pomorzu i wybierając suknie ślubne Trójmiasto wydaje się być najlepszym miejscem, z największą liczbą salonów ślubnych.

Dopasowanie sukni do sylwetki

Kobiety mogą mieć różne sylwetki. W zależności od tego, jak wyglądają, pasują do nich inne modele sukien ślubnych. Oto najpowszechniejsze typy figur:
– Kolumna – dziewczyna o takiej sylwetce posiada filigranową figurę: obdarzona jest niewielkim biustem, płaskim brzuchem oraz pośladkami. Pasują do niej wtedy sukienki zwiewne i delikatne, albo takie w stylu „księżniczka”, najlepiej ze zdobieniami na biuście (które go optycznie powiększą). Można też tutaj wyeksponować plecy.
– Jabłko – czyli: brak talii, duży biust oraz szerokie ramiona i biodra. Zalecane sukienki to te luźne i zwiewne, najlepiej rozszerzane ku dołowi, z dekoltem w kształcie litery V. Odradzane są natomiast koralki, hafty i suknie typu „syrenka”.
– Gruszka – kobieta ze smukłą górą ciała, którą zdecydowanie należy wyeksponować, np. poprzez większy dekolt (albo z przodu, albo z tyłu).
Suknia powinna rozszerzać się ku dołowi (model litery A).
– Kielich – szerokimi ramiona, a wąskimi biodra. Taką sylwetkę należy optycznie wyrównać zmieniając proporcje: suknia musi być delikatna na górze, a ciężka i rozkloszowana na dole.
– Klepsydra – czyli sylwetka niemal idealna: duży biust, wąska talia i szerokie, kobiece biodra. Jest to dokonała figura dla każdego typu sukienki. Świetnie sprawdzają się tanie suknie ślubne typu syrena, które dokładnie wyeksponują wszystkie walory figury Panny Młodej

Zobacz ofertę sukni ślubnych na stronie http://www.agnesfashiongroup.pl/