Wspólne poznawanie świata podczas spacerów z dzieckiem

Wspólne poznawanie świata podczas spacerów z dzieckiem

0

Każda pora roku jest odpowiednia, aby wspólnie z dzieckiem poznawać jej uroki. Spacery z maluchem sprawią, że dziecko będzie mogło lepiej przyjrzeć się temu, co je otacza, wpłynie to także pozytywnie na jego zdrowie. Przygotowując się do wspólnych wyjść dzieckiem niezbędny okaże się funkcjonalny wózek dziecięcy. Jaki model wybrać? Czym kierować się podczas zakupu?

Nowoczesne wózki wielofunkcyjne

Wśród licznych propozycji producentów największym zainteresowaniem cieszą się wózki dziecięce wielofunkcyjne w typie 3w1. Wózki takie są idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy pragną jednego produktu na kilka lat. Wózki wielofunkcyjne służą dziecku od momentu jego urodzenia do trzeciego roku życia. W zależności od etapu rozwoju wózek można zmieniać razem z oczekiwaniami!

Trwała konstrukcja wózków wielofunkcyjnych

Konstrukcja wózka wielofunkcyjnego zaprojektowana została w taki sposób, aby produkt mógł służyć przez wiele lat. Stelaże wykonywane są z trwałego i lekkiego aluminium, a budowa wózka pozwala na jego wygodne składanie i chowanie np. do bagażnika samochodowego.

Poznaj wózki 3w1

Wózek wielofunkcyjny przydaje się już od pierwszych chwil życia dziecka. Trwała i wygodna gondola umożliwi spacerowanie w niemowlęciem. Topowe wózki 3w1 posiadają gondole tworzone z mocnych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Wiele modeli uzupełniono o system wentylacji, szczególnie przydany w okresie upalnego lata. Budka gondoli może być rozkładana, posiada okienko, rozkładany daszek, zintegrowaną moskitierę. Wraz z upływem czasu gondola wymieniona zostanie na wygodne siedzisko, z którego dziecko bezpiecznie i komfortowo może obserwować otoczenie. Siedzisko może być ustawione w dwóch płaszczyznach: przodem lub tyłem do kierunku jazdy.