Wybierz wózek 3w1 i ciesz się z każdego spaceru z dzieckiem

Wybierz wózek 3w1 i ciesz się z każdego spaceru z dzieckiem

0

Codzienne spacery z dzieckiem to sposób na zachowanie zdrowia, jak również chwile kiedy możemy pokazać maluchowi piękno otaczającego go świata. Szukając idealnego wózka warto wybrać model, który będzie dopasowany nie tylko do wieku dziecka, ale też zagwarantuje mu bezpieczeństwo i komfort. Nie mniej ważny jest też komfort samego rodzica – mówią producenci.

Wózek 3w1 – rozwiązanie na wiele lat

Szukając wózka, który będzie wygodny, bezpieczny i funkcjonalny warto zwrócić uwagę na modele 3w1. Wózek 3w1 to propozycja dopasowana do potrzeb współczesnych rodziców: jest to wózek, który posłuży dziecku od momentu urodzenia aż do czasu, aż maluch skończy 3 lata. Wózki 3w1 posiadają wymienne elementy, które wykorzystujemy w zależności od naszych potrzeb. W pierwszych miesiącach życia dziecka na wózku montowana jest obszerna i lekka gondola ze wzmocnionym dnem. Gondola to wygodne rozwiązanie dedykowane niemowlętom: wykorzystane tkaniny zapewnią odpowiednią wentylację w czasie upałów, a obszerna budka ochroni przed promieniowaniem słonecznym oraz silniejszymi podmuchami wiatru.

Wygodne i regulowane siedzisko w wózku 3w1

Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać wózek 3w1 umożliwia nam wymianę gondoli na siedzisko. Proponowane siedziska mogą być montowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, w zależności od preferencji dziecka. Siedziska są regulowane – możliwa jest zmiana nachylenia oparcia, ułożenia podnóżka. Regulowane, pięciopunktowe pasy zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa podczas wspólnych spacerów. O ochronę przed silnym słońcem czy niespodziewanym deszczem zadba szeroka budka z niewielkim okienkiem. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrze wózka jest stale wentylowane, nawet w upalne dni. Gondola oraz siedzisko umieszcza się na aluminiowym, składanym stelażu.