Zrealizuj swój skok w tandemie!

Zrealizuj swój skok w tandemie!

0

Zależy Ci na tym, aby skoczyć kiedyś ze spadochronem? Jak się okazuje wszystko, również to jest w Twoim zasięgu. Już dziś możesz wypróbować skoki w tandemie, a jeśli Ci się to spodoba możesz je powtarzać niemalże bez końca.

Skoki w tandemie w praktyce

Istnieje wiele aeroklubów, które oferują praktycznie każdej przeciętnej osobie dorosłej skorzystanie ze skoków tandemowych w towarzystwie doświadczonego instruktora. Skoki tandemowe to niesamowita przygoda, której warto doświadczyć choćby raz w swoim życiu. Dostarczają one nam niesamowitej ilości różnego rodzaju wrażeń, co dzieje się szczególnie poprzez dostarczanie do organizmu ogromnej ilości adrenaliny, sprawiającej, że w trakcie skoku równocześnie się nim ekscytujemy i jesteśmy przerażeni i pełni obaw o nasze życie.

W jaki sposób możesz zachować wspomnienia ze skoku?

Skoki spadochronowe mogą być dodatkowo filmowane przez kamerę umieszczoną na kasku instruktora lub też przez specjalnego operatora, który równocześnie razem z nami skacze ze spadochronem. Z pewnością tego rodzaju momenty warto filmować, aby mieć z tego pamiątkę na całe życie. To doświadczenie, z którym naprawdę trudno walczyć i które dostarcza nam tyle skrajnych emocji, że naprawdę ciężko jest zachować spokój w trakcie trwania skoku. Być może właśnie jeden jedyny raz w życiu mamy możliwość polatać w przestrzeni powietrznej i obserwować cały nasz świat z góry.

Co musisz zrobić, aby zrealizować skok w tandemie?

Jeśli chciałbyś skoczyć musisz przede wszystkim znaleźć odpowiedni klub, w którym chciałbyś to zrobić i zgłosić do niego taką chęć. Nie musisz przeprowadzać przed tym żadnych specjalistycznych badań, gdyż nie ma żadnych rygorystycznych wymogów, co do stanu zdrowia osoby, która chce skakać w tandemie z instruktorem. Kolejno należy opłacić taki skok i przejść najpierw krótkie, bo jedyne półgodzinne szkolenie teoretyczne, w którym dowiemy się właśnie jak powinniśmy się zachowywać w trakcie skoku, aby nie sprawiać problemów naszemu instruktorowi i móc razem z nim bezpiecznie wylądować.

Nie bój się i zrealizuj już dziś swoje marzenia o lataniu. To wszystko naprawdę jest w Twoim zasięgu. Przezwycięż swój strach i skacz, bo nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś będziesz miał szansę zrealizować swoje marzenia o lataniu, dlatego też pamiętaj – nie odkładaj ich na później!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy