Zwrot podatku z zagranicy – Biuro Borsuk od 2003 roku pomaga Polakom w odzyskaniu nadpłaconego podatku. Skorzystaj i Ty!

Zwrot podatku z zagranicy – Biuro Borsuk od 2003 roku pomaga Polakom w odzyskaniu nadpłaconego podatku. Skorzystaj i Ty!

0

Polacy, którzy wyjeżdżają za granicę, mają do tego poważne powody. Zazwyczaj ma to związek z sytuacją materialną. Chcą więcej zarabiać i zapewnić większy komfort swojej rodzinie. Jednym z popularnych kierunków jest Holandia. To kraj, w którym nasi rodacy są dobrze traktowani, a ich wynagrodzenie pozwala na godny byt. Ci, co pracują legalnie, mają odprowadzane składki na poczet podatku dochodowego. Jeśli jest on większy, niż prognozowano, należy im się zwrot nadpłaconej kwoty. Jak ją odzyskać?

Biuro Borsuk – odzyskamy za Ciebie zwrot podatku z Holandii

Rozliczenie z holenderskim urzędem skarbowym – Belastingdienst – jest dla wielu z Polaków opłacalne. Średnia kwota zwrotu wynosi około 1400 euro, a czas oczekiwania na pieniądze to od 3 do 5 miesięcy. Jeśli podejmowałeś legalną pracę w oparciu o umowę, możesz starać się o zwrot podatku z Holandii. To tylko kilka kroków, które musisz zrobić, aby otrzymać swoje pieniądze. Wejdź na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-holandia/, pobierz dokumenty, wypełnij je i odeślij na adres mailowy lub pocztowy do Biura Borsuk, a my zajmiemy się resztą. Bez nerwów i czasu poświęconego na skomplikowane zeznanie podatkowe. Nasi doradcy zaopiekują się Tobą i Twoim rozliczeniem podatku z Holandii.

Podatki zagraniczne – szybko, łatwo i przyjemnie z Biurem Borsuk

Rozliczenia podatkowe z zagranicy bywają dla niektórych problemem. Bez znajomości języka czas ich wypełnienia może być długi. Z pomocą przychodzi Biuro Podatkowe Borsuk, które od 2003 roku świadczy usługi na rynku i przez te lata udało się odzyskać ponad 150 milionów euro dla swoich klientów. To najstarsze biuro działające w branży podatków zagranicznych. Zaufało im już tysiące klientów. Bądź następny. Na stronie internetowej https://borsukpodatki.pl/ otrzymasz więcej informacji na temat zwrotu podatku z takich państw, jak Austria, Belgia, Czechy, Holandia czy Niemcy. Czas to pieniądz. Nie trać go i skontaktuj się z prawdziwymi ekspertami!