Biust biustowi nierówny

Biust biustowi nierówny

0

Tyle, ile jest kobiet tyle jest rodzai biustów, natomiast warto wspomnieć, że większa część pań nie jest zadowolona ze swego biustu i poszukuje ratunku w klinikach medycyny estetycznej. Czasami biust nie odpowiada z powodów estetycznych, czasami z powodów zdrowotnych, ale najczęściej panie pragną operacją powiększenia biustu poprawić swoją urodę.

Operacyjna interwencja

Operacja powiększenia biustu odbywa się po licznych konsultacjach medycznych i po przeprowadzeniu całego szeregu badań. Jest to poważna operacja, okupiona bólem. Większość przypadków to chęć posiadania biustu ładnego i dużego, ale niektóre przypadku związane są z asymetrią ciała pacjentki czy rekonstrukcją piersi. Powiększenie biustu to nie tylko zabieg stosowany w celu poprawienia urody, to także zabieg poprawiający stan kobiecego ciała.

Operacyjne powiększenie piersi polega na umieszczeniu implantów pod mięśniem piersiowym. Implanty mają różne rozmiary i kształty, jest tak, że każda z pań znajdzie odpowiedni rodzaj implantu dla siebie. Wewnątrz implantu znajduje się żel lub silikon, dotykając piersi wypełnionych implantami, ni odczuwa się żadnej różnicy.Powiększanie biustu Katowice to przykład jednej z popularnych klinik, które tego rodzaju zabiegi wykonują.

Bez operacyjne powiększenie biustu

Biust można powiększyć również bez operacyjnie, popularna jest ostatnio nowa metoda, która polega na wstrzykiwaniu w piersi własnego tłuszczu. Operacja powiększenia biustu jest inna niż powiększenie biustu bez operacji. Zabieg taki to lipofilling a oznacza modelowanie ciała własnym tłuszczem. Najpierw pacjentka jest poddawana liposukcji, następnie tłuszcz jest specjalnie selekcjonowany i jak najlepszą tkankę tłuszczową wstrzykuje się w ciało pacjentki. Powiększenie biustu bez operacji to zabieg, który należy kilkakrotnie powtórzyć, jednak końcowe jego efekty są zadowalające. Metoda bez operacyjne powiększanie biustu Katowice również mają w ofercie swoich klinik.

Kaprys czy fanaberia

Do dzisiaj uważa się, że powiększenie biustu to dla niektórych kobiet kaprys lub fanaberia. Jednak operacja tego typu może naprawdę zmienić życie niektórym kobietom. Faktem jednak również jest, że czasami dobrze jest zaakceptować siebie taką jaką się jest naturalnie. Wybór zawsze należy do kobiety, która powinna zdecydować sama jak najlepiej będzie się czuć.